Polsat poinformował o niewyobrażalnej tragedii. Nie żyją naczelnik KGP i jego żona

Polsat poinformował o niewyobrażalnej tragedii. Nie żyją naczelnik KGP i jego żona Źródło: .

Polsat przekazał informacje o niewyobrażalnej, rodzinnej tragedii. Pod Ostrołęką śmierć poniosło kochające się małżeństwo - naczelnik KGP i jego żona. Co więcej, osierocili oni dwójkę małych dzieci.

Polsat ujawnia szczegóły przygnębiającego wypadku, który miał miejsce 27 października pod Ostrołęką. Znana jest nie tylko tożsamość zmarłych, ale wiadomo też, że osierocili dwójkę małych chłopców. Sprawą zajęła się już prokuratura.

Polsat: zmarłe małżeństwo osierociło dwójkę dzieci

Do tragedii doszło o 12:20 w niedzielę, 27 października na trasie Ostrołęka–Różan. Audi jadące w kierunku Różana na łuku drogi zjechało na przeciwległy pas ruchu. Samochodem osobowym kierował 43-letni Sebastian Długosz, naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji. Na miejscu pasażera siedziała jego żona, a z tyłu synowie w wieku 2 i 9 lat.

Kierowca zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka autobusem. Ojciec dzieci zginął na miejscu, z kolei jego żona została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do warszawskiego szpitala przy ul. Szaserów, gdzie zmarła podczas operacji. Dzieci wyszły z tego bez szwanku. 11 pasażerów autobusu odniosło obrażenia, ale niezbyt poważne - większość opuściła już szpital.

"Był osobą niezmiernie cenioną za swój profesjonalizm" - koledzy pożegnali Długosza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ocalałe z wypadku dzieci małżeństwa trafiły na Komendę Miejskiej Policji w Ostrołęce, gdzie udzielono im pomocy psychologicznej. Następnie chłopców przekazano pod opiekę członkom najbliższej rodziny. Koledzy z pracy Sebastiana Długosza pożegnali go wpisem na Facebooku.

- Naczelnik Sebastian Długosz był osobą niezmiernie cenioną za swój profesjonalizm oraz szanowany i lubiany przez podwładnych i przełożonych. Cześć Jego Pamięci! W obliczu tej śmierci cała Komenda Główna Policji pogrążona jest w żałobie. Łączymy się w bólu z rodziną w obliczu tak wielkiej tragedii - można było przeczytać w poruszającym pożegnaniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiedziała babci, że zdradził ją chłopak. Staruszka kazała jej zrobić najdziwniejszą rzecz na świecie. To wystarczyło
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Sprawą wypadku zajęła się też prokuratura. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono wideorejestratory wraz z kartami pamięci z Audi oraz Scanii wraz z tachografem. Pomoże to ustalić, jak dokładnie doszło do zderzenia. Wiadomo też, że 28 października odbyła się sekcja zwłok kierowcy Audi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Mąż Edyty Wojtczak porzucił ją i uciekł za granicę. Legendarna spikerka czekała na niego aż 30 lat
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Podczas programu na żywo poznała okrutną prawdę, która zmieniła jej życie. Cudem uniknęła śmierci
  5. Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

Źródło: Polsat News

Następny artykuł