Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości

Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości Źródło: .

Polsat podał zaskakujące informacje w związku z organizowaną przez stację imprezą sylwestrową na Stadionie Śląskim. Jak się okazuje, "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie obfitowała także w moc innych atrakcji.

Polsat w związku z "Sylwestrową Mocą Przebojów" przygotował kolejną niespodziankę. Stacji zależy na tym, żeby jak najwięcej osób pojawiło się w Sylwestra na Stadionie Śląskim i nie miały one problemu z komunikacją. W związku z tym telewizja we współpracy z Zarządem Transportu Metropolitalnego zapewni w sylwestrową noc dodatkowe kursy autobusów i tramwajów. To ogromne ułatwienie dla mieszkańców, którzy chcą dostać się pod scenę koncertową. 

Polsat pomyślał o mieszkańcach Śląska

To już druga impreza sylwestrowa organizowana na Stadionie Śląskim przez samorząd województwa śląskiego, władze Katowic oraz telewizję Polsat. W ubiegłym roku na koncertach pojawiło się ponad 41 tysięcy osób, a transmisję wydarzenia oglądało według danych telemetrycznych około 1,9 milionów widzów zgromadzonych przed ekranami telewizorów w całym kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z tegoroczną "Sylwestrową Mocą Przebojów" ZTM uruchomi zarówno dodatkowe kursy istniejących linii, jak i utworzy specjalną linię tramwajową z centrum Katowic.

- W tę noc lepiej wybrać komunikację miejską. Tak będzie nie tylko bezpieczniej, ale i wygodniej, ponieważ nie trzeba będzie martwić się np. o miejsce parkingowe - powiedział rzecznik ZTM Michał Wawrzaszek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

Dodatkowe kursy autobusów i tramwajów

ZTM planuje uruchomić specjalną linię tramwajową nr 0 w relacji Katowice Plac Wolności - Chorzów Stadion Śląski. Pojawią się także dodatkowe połączenia na liniach: 6, 11, 19, które kursują obok stadionu, oraz 13, 14, 15, 16 i 20, które umożliwiają powroty do dalszych katowickich dzielnic, takich jak: Brynów, Szopienice, Koszutka, Wełnowiec, Zawodzie, Załęże oraz do Sosnowca i Mysłowic.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: Polsat News 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News