Komornik dobrał się do dorobku gwiazdy Polsatu. Wstyd, chodzi o zaległości w płaceniu czynszu

Komornik dobrał się do dorobku gwiazdy Polsatu. Wstyd, chodzi o zaległości w płaceniu czynszu Źródło: .

Aktorka z znanego serialu telewizji Polsat ma teraz poważne kłopoty. Komornik musiał zająć jej interes, wszystko przez niespłacany przez dłuższy czas czynsz.

Gwiazda seriali emitowanych w telewizji Polsat znalazła się w dosyć kiepskiej sytuacji finansowej. Do mediów dotarły dzisiaj wieści o egzekucji komorniczej. W wyniku tej sytuacji, utraciła jedno ze swoich źródeł zarobku. 

Gwiazda znana z telewizji Polsat traci dorobek

Z powodu interwencji komornika, została zamknięta restauracja Dworzec w Zakopanem, otworzona przez aktorkę Magdalenę Schejbal, znaną ze "Szpilek na giewoncie", "Kryminalnych" czy "Hotelu 52". Teraz lokal aktorki został przejęty przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawczego, czyli właściciela budynku który wynajmowano do prowadzenia restauracji.

W przejęciu mienia w prawowite ręce pomógł komornik wykonujący czynności w asyście policji. Do zajęcia doszło z powodu znacznych zaległości w spłatach czynszu przez aktorkę. Nieruchomość przejęto 23 grudnia, czyli dzień przed wigilią Bożego Narodzenia.

Sprawa wydaje się być dużo bardziej skomplikowana. Mąż aktorki zdradził szczegóły

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Musieliśmy odzyskać nasz lokal, bo nie otrzymywaliśmy za niego czynszu. Trochę nasza batalia trwała - mówił pracownik najemcy dla Gazety Krakowskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie

2. TVN przekazał pilne alarmy od IMGW. Aż 8 zagrożonych województw, połowa kraju będzie skuta lodem

 

Wywiadu dla Gazety Krakowskiej udzielił także mąż aktorki. Stwierdził, że sprawa jest dużo bardzie skomplikowana niż przedstawiane jest to przez najemcę. Ponadto zaznaczył, że Magdalena Schejbal obecnie nie posiada udziałów w restauracji Dworzec, którą otworzyła w 2018 roku. Wygląda na to, że sprawa na tym się nie zakończy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News