Gwiazda Polsatu przekazała najgorszą nowinę. Jej córeczka jest poważnie chora, może nie skończyć się na jednej operacji

Gwiazda Polsatu przekazała najgorszą nowinę. Jej córeczka jest poważnie chora, może nie skończyć się na jednej operacji Źródło: Instagram

Polsat uczynił z Anny Dereszowskiej jedną ze swych największych gwiazd. Aktorka, która bardzo aktywnie pracuje zarówno na planach filmowych, jak i teatralnych deskach, w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na sprawach rodzinnych. Jak się bowiem okazało, córka artystki zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Polsat zaprosił Annę Dereszowską do udziału w jednej z edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie artystka zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Na co dzień aktorka występuje w teatralnych spektaklach, ale także w filmach oraz serialach. Bez wątpienia nie może więc narzekać na brak zawodowych obowiązków.

Polsat. Gwiazda stacji ma problemy rodzinne

W ostatnim czasie Dereszowska musiała jednak nieco zwolnić w kwestii życia zawodowego i skupić się na 11-letniej córce. Jak bowiem donosi "Dobry Tydzień", Lena przeszła operację obu nóg, a teraz czeka ją rehabilitacja. Wcześniej dziewczynka korzystała z pomocy fizjoterapeuty, jednak ta nie przyniosła pożądanego skutku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak ujawniła sama artystka, nie jest to jedyny problem zdrowotny jej córki. Coraz gorzej dzieje się bowiem także z jej wzrokiem, może więc w najgorszym przypadku nie skończyć się na jednej operacji dziewczynki. 

- Lena w tej chwili ma wadę wzroku -3,5. Ma prawie 11 lat, ale ta wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie. Być może Lena sobie kiedyś zoperuje wzrok, bo to taka wada, którą można skorygować - ujawniła artystka w rozmowie z "Jastrząb Post".

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Fani wspierają Annę Dereszowską

Fani mają nadzieję, że Lena szybko upora się z problemami zdrowotnymi, aby kolejne operacje nie były już potrzebne. Duże wparcie internautów w tej trudnej sytuacji spływa do Anny Dereszowskiej przede wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Legendarny skoczek nie wystąpi na Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs nie będzie już taki sam
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News