Dramat gwiazdora Polsatu, choroba zniszczyła mu życie. Szczere wyznanie wyciska łzy z oczu

Dramat gwiazdora Polsatu, choroba zniszczyła mu życie. Szczere wyznanie wyciska łzy z oczu Źródło: Instagram / Michał Malitowski

Polsat nawiązał współpracę z Michałem Malitowskim w 2012 roku, zapraszając tancerza do jury kilku kolejnych programów rozrywkowych. Kiedy ulubieniec widzów nie pojawił się w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami", fani byli poważnie zaniepokojeni. Jak się ostatecznie okazało, Malitowski miał poważne problemy zdrowotne, z którymi uporał się dzięki pomocy bliskich.

Polsat wypromował Michała Malitowskiego na jedną ze swych największych gwiazd, współpracując z nim przy takich formatach jak "Got to Dance. Tylko taniec", "World of Dance Polska" oraz oczywiście przy "Tańcu z gwiazdami". Fani byli niezwykle zmartwieni, gdy tancerza i nauczyciela zabrakło w jury 9. edycji ostatniego z wymienionych programów. Początkowo nie było wiadomo, co jest powodem jego nieobecności.

Polsat: gwiazdor stacji zmagał się z ciężką chorobą

Ostatecznie okazało się, że Malitowski podczas swej medialnej nieobecności walczył z depresją oraz myślami samobójczymi. W najgorszych chwilach pomogły mu przede wszystkim siostra oraz nowa partnerka, którą niedawno poślubił. To właśnie one najbardziej wsparły go w chwilach wychodzenia na prostą, chociaż nie było to łatwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Staram się radzić sobie ze strachem i w ten sposób pomóc innym. Jako chorzy boimy się, że ludzie przykleją nam łatkę "psychola", nieudacznika albo łajdaka, który ucieka przed życiem rodzinnym w chorobę. Nikomu nie życzę, żeby na własnej skórze przekonał się, jaki to absurd. (...) Czuję, że pewne sprawy mam już za sobą, ale stale jestem pod kontrolą - wyznał Malitowski pod koniec 2019 roku w rozmowie z "Twoim Imperium".

Nowy rozdział w życiu Michała Malitowskiego

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Niedawno tancerz przekazał fanom, że 6 stycznia poślubił swoją ukochaną - Yuliyę Phillips. Nie ukrywał jednocześnie, że choroba była prawdziwym sprawdzianem dla ich relacji. Jego wybranka także w przeszłości przechodziła przez podobne trudności, dlatego potrafiła skutecznie się nim zaopiekować.

- Kochamy się z Yuliyą, troszczymy się o siebie. Sprawdziliśmy się w ciężkim czasie choroby i równie trudnym czasie oswajania się z jej skutkami - przyznał Malitowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Siedzieli w więzieniu za molestowanie nieletniego, ale prawdziwą karę wymierzył im współwięzień. Nie znał litości
  4. Jest siedliskiem bakterii gorszym od klozetu, a wszyscy codziennie dotykają nim do twarzy. Okropność, lepiej tego unikać
  5. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie ze szpitala w Wuhan. Widać na nim objawy 2019-nCoV, włos jeży się na głowie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News