Przerażające informacje Polsatu, w płomieniach zginęła 4 małych dzieci. Najmłodsze miało 10 miesięcy

Przerażające informacje Polsatu, w płomieniach zginęła 4 małych dzieci. Najmłodsze miało 10 miesięcy Źródło: pxhere.com

Polsat przekazał druzgocące informacje o strasznym w skutkach pożarze. W płomieniach śmierć poniosła czwórka dzieci, najmłodsze nie miało nawet roku.

Polsat zasmucił rano wiele osób. Do mediów przedostały się informacje o strasznym pożarze, który pochłonął życia czwórki dzieci. Nie jest do wyobrażenia to, co musiały wtedy czuć. To ogromna rodzinna tragedia.

Polsat: w płomieniach zginęło czworo dzieci

W Lanlade w stanie Wisconsin nad ranem, około godziny 6:20 czasu lokalnego, żywioł dał już o sobie znać. Służby toczyły walkę z czasem, aby uratować wszystkich mieszkańców płonącego domu. Na miejsce zgłoszenia natychmiast udało się 6 jednostek okolicznych straży pożarnych. Strażacy walczyli dzielnie i heroicznie, jednak nie udało się na czas uratować życia dzieci, które były uwięzione w środku.

Dopiero przed południem zakończono akcję ratowniczą. Strażacy mogli zabrać się do dokładnego przeczesania zgliszczy. Na miejsce udał się także szeryf wraz ze śledczymi, ponieważ dostali oni informacje, że w płonącym domu przebywało wtedy aż 8 osób: 4 dzieci, które spłonęły oraz 4 dorosłych.

Dwie kobiety uratowały się skacząc przez okno

Dom był zbudowany z drewna, co oznaczało utrudnienie działań strażaków. Cała konstrukcja płonęła w zastraszającym tempie, a nadpalone elementy łatwo się burzyły i spadały na ratowników. Kiedy już nie był widoczny żaden płomień, służby weszły na teren tragedii. To, co zobaczyły zgromadzone tam osoby, zapamiętają już do końca życia.

Nie wiadomo, czy ofiary spłonęły w domu żywcem, czy zmarły z powodu zatrucia czadem. Z 8 osób obecnych w budynku zdołały się uratować tylko dwie - były to kobiety, które ratując swoje życie, wyskoczyły z pierwszego piętra. Jedna z nich doznała obrażeń nie z powodu upadku, ale gdy próbowała wejść w płomienie, by uratować dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cała północna Ameryka płacze. Wskutek wybuchu pożaru śmierć poniosła czwórka dzieci: dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Były w wieku 10 miesięcy, 1,5 roku oraz 3 i 7 lat. Śledczy odkryli także dwa inne ciała: 34-letniej kobiety i 32-letniego mężczyzny. Na tę chwilę nie wiadomo, czy wszystkie ofiary były ze sobą spokrewnione. Wstępnie śledczy wykluczyli celowe podpalenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News