Nagły tragiczny wypadek bohatera show Polsatu. Pierwsze co zobaczył, to zerwana noga

Nagły tragiczny wypadek bohatera show Polsatu. Pierwsze co zobaczył, to zerwana noga Źródło: unsplash.com/Piron Guillaume

Show telewizji Polsat z pewnością nie będzie takie, jak zaplanowano, na jaw wyszło bowiem, co spotkało jednego z uczestników. Mężczyzna brał udział w fatalnym wypadku, którego skutki mogły być tragiczne. Wspomina, że pierwsza rzecz, jaką zobaczył, to wisząca noga.

Polsat szykował nowe show, które już jesienią widzowie będą mogli oglądać przed telewizorami - "Ninja Warrior". Uczestnicy programu będą musieli się wykazać niezwykłą sprawnością fizyczną, nie wystarczy jednak dobra kondycja. Każdy, kto chce pokonać wyjątkowo wymagający tor przeszkód, na oczach publiczności musi wykazać szczególnymi umiejętnościami. W drugim odcinku miał wystąpić Sylwester Wilk, jednak właśnie pojawiła się informacja, iż uległ okropnemu wypadkowi.

Polsat przygotował trudne show. Dla niego było ekscytującym wyzwaniem

Sylwester Wilk jest młodym mężczyzną, który poświęcił się trosce o swoje zdrowie i tężyznę fizyczną. Od lat zajmuje się sportem, należy do Stowarzyszenia Biegów Przeszkodowych, trenuje innych, a do tego jest też dietetykiem. Swoją pasją do sportu dzielił się na Instagramie, gdzie można było podziwiać jego niezwykłe wyczyny. "Ninja Warrior" powstał właśnie dla takich ludzi jak on. 

Uczestnik show musiał jednak przekazać wyjątkowo przykrą wiadomość. Gdy wracał z pracy do domu na swoim motocyklu, specjalnie wybrał dłuższą drogę, by cieszyć się jazdą. Jechał ulicą trzypasmową, po prawej stronie samochód osobowy parkował równolegle. Sylwester postanowił zjechać na lewy pas, ale był już dość blisko auta. Wtedy kierowca niespodziewanie odbił w lewo i zmienił swój kierunek jazdy na prostopadły. Nie było nawet czasu na reakcję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urwana noga była pierwszym, co zobaczył

Doszło do zderzenia Wilka i pojazdu. W poście na Instagramie sportowiec wspomina, że pierwszym, co ujrzał, była jego własna noga, niemal całkowicie oderwana od reszty ciała na wysokości stawu skokowego. Poczuł ból i zaczął krzyczeć, a zebrani wokół gapie natychmiast zabrali się do udzielania pomocy. Wezwano karetkę, założono mu ucisk przy ranie oraz dano oparcie pod głowę.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Sylwester trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, gdzie mimo walki lekarzy nie udało się uratować nogi - trzeba było dokonać amputacji. Choć to ogromny cios dla osoby tak aktywnej fizycznie, uczestnik show w ogóle się nie załamał. Jest wdzięczny za to, że udzielono mu pomocy na miejscu oraz za nieustanne wsparcie, jakie otrzymuje w mediach społecznościowych. Jego pełna optymizmu i akceptacji postawa jest godna podziwu.

(Fot. Instagram.com/wilktrenuje)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu