Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami

Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami Źródło: Glenn Carstens-Peters Unspplash.com

Polsat zdecydował się zagrać jedną ze swoich najmocniejszych kart i w sobotnie popołudnie zafunduje swoim widzom prawdziwą ucztę dla oczu. TVN i TVP nie mają żadnych szans. Większość osób zapewne wybierze dziś właśnie Polsat i trudno się temu się temu dziwić.

Polsat dziś wieczorem pokaże megahit, który jeszcze niedawno oglądaliśmy w kinach i zachwycaliśmy się efektami specjalnymi oraz ogromem pracy, jaki twórcy włożyli w stworzenie tego dzieła. Miliony zasiądą przed telewizorami, aby przeżyć to jeszcze raz. Trudno będzie przebić tak wielki hit.

Polsat w sobotni wieczór puści "Piękną i bestię"

Polsat sięgnął po klasyka w nowym wydaniu. Szeroko komentowana nowa wersja klasycznej bajki Disneya, którą zna praktycznie każdy, już dziś będzie wyświetlana w tysiącach domów w całej Polsce. Niesamowite efekty specjalne, piękne stroje oraz morał płynący z historii wydają się idealnym wyborem na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Ci, którzy zdecydują się dziś zostać w domu, na pewno nie będą narzekać na nudę. Polsat zadbał, aby kinomani byli dziś usatysfakcjonowani. Warto zarezerwować sobie ten czas i przygotować przekąski. Przy odrobinie wysiłku zaaranżujesz swój dom na prywatną mini salę kinową, a dzięki repertuarowi wspomnisz swoje najpiękniejsze czasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Klasyczna bajka Disneya w nowym wydaniu

Polsat rozpocznie ten magiczny seans punktualnie o godzinie 20. Tak wielka produkcja z prawdziwie gwiazdorską obsadą gwarantuje sukces pod względem oglądalności. Zjawiskowa Emma Watson i ukryty pod efektami specjalnymi Dan Stevens serwują nam rozrywkę na najwyższym poziomie. Mało kto wie, że główna bohaterka, Bella, to pierwsza księżniczka Disneya, która miała kasztanowe włosy. Jej postawa natomiast stanowi świetny wzór do naśladowania, gdyż udowadnia, że nie należy oceniać książki po okładce i poddawać się presji społeczeństwa. Polsat zdecydował, że zamiast klasycznej animacji pokaże prawdziwy kinowy hit, na który jeszcze niedawno wszyscy ciągnęli do kina.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Szumowski zapowiada możliwy powrót maseczek. Zdradził nawet, kiedy będziemy musieli je ponownie założyć

TVN i TVP pokonane - nie ma co do tego wątpliwości

Film prócz pięknych zdjęć i inspirujących historii posiada również niesamowitą ścieżkę dźwiękową. Piosenki w większości kojarzy każdy, a świetnie przetłumaczone i zdubbingowane na język polski utwory aż proszą się, by dołączyć się na przykład do pana Płomyka. Dziś o 20:00 Polsat zbierze większą część telewidzów, a reszta stacji będzie mogła tylko marzyć o jego dzisiejszych wynikach oglądalności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Kancelaria Andrzeja Dudy przekazała tragiczną wiadomość
  2. Anna Lewandowska zdradziła swój wielki kulinarny sekret. Jej buraczkowa to prawdziwy hit na sobotni obiad
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Wielu nie wie, a urzędnik przemilczy. Niektórzy emeryci mogą dostać nawet 2080 zł do emerytury
  8. Skandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód poraża
  9. Kamil: ”Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa”

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News