Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da

Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da Źródło: Flickr/Lukas Plewnia

Polsat poinformował o tragedii, jaka miała miejsce w województwie podlaskim. Mężczyzna dopuścił się drastycznej zbrodni na swojej sąsiadce, której motywem była wyjątkowo błaha sprawa. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.

Polsat poinformował o tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w miejscowości Czyże. Mężczyzna dopuścił się makabrycznej zbrodni na swojej sąsiadce. Wydawało się, że to jedynie niegroźna sprzeczka o błahą sprawę. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. 

Polsat donosi o zbrodni 

Polsat donosi o tragedii, która rozegrała się w województwie podlaskim. Niewinna sprzeczka pomiędzy sąsiadami miała swój nieoczekiwany, makabryczny finał. Powodem tego ataku był spór dotyczący wycinki drzewa na  granicy posesji. Sytuacja miała miejsce w lutym tego roku, ale dopiero teraz zapadł wyrok. 73-letni sprawca będzie musiał długie lata spędzić w więzieniu. Kulisy tego morderstwa szokują.  

Makabryczny finał sporu sąsiadów

Powód okropnej zbrodni jest szokujący - codziennie wiele osób potrafi rozwiązać podobne problemy w sposób całkowicie niegroźny. Poszło o wycinkę drzewa znajdującego się na granicy posesji. Kobieta chciała podciąć gałęzie, a wtedy jej sąsiad wpadł w szał i zaatakował ją kuchennym nożem. 73-letni mężczyzna przeskoczył przez płot i zadał kobiecie aż 7 ciosów, w tym 3 gdy już leżała na ziemi. Kobieta nie przeżyła tego starcia.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

We wtorek Sąd Okręgowy w Białymstoku utrzymał wyrok 10 lat więzienia dla zabójcy. Obrońca oskarżonego ubiegał się o ponowne rozpatrzenie tej sprawy, jednak w związku z ogromną agresją, z jaką 73-latek zaatakował kobietę, sędzia zdecydował się nie obniżać swojego wyroku. 

Nie wiadomo, dlaczego spór o tak błahą sprawę wywołał taką furię u sprawcy. Wydawałoby się, że nic nie zapowiadało tej tragedii. Drastyczność morderstwa sugerowałaby raczej problemy psychiczne 73-letniego mężczyzny, skoro wycinka drzew doprowadziła go do stanu skrajnej agresji i sprawiła, że posunął się do tak makabrycznego rozwiązania tego problemu. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc
  4. Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da
  5. Edyta Górniak pokazała się topless. Fani twierdzą, że nie potrzeba im niczego więcej (ZDJĘCIA)
  6. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  7. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: Polsat News

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News