Zwołują pilne posiedzenie Senatu. Będą nowe przepisy ws. epidemii

Zwołują pilne posiedzenie Senatu. Będą nowe przepisy ws. epidemii Źródło: .

Polsat News przekazał ważne informacje. Marszałek Senatu, Tomasz Grodzki, poinformował o pilnym posiedzeniu. Zostaną wprowadzone nowe przepisy dotyczące pandemii koronawirusa.

Polsat News przekazał obywatelom ważne informacje o pilnym posiedzeniu Senatu. Marszałek Grodzki zapowiedział obrady w sprawie wprowadzenia nowych przepisów dotyczących rozwijającej się w kraju pandemii koronawirusa. Posiedzenie Sejmu zaplanowano na czwartek.

Polsat przekazał wiadomości o pilnych obradach Senatu

W związku z problemami dotyczącymi organizacji głosowania online i trybu wprowadzenia zmian w regulaminie Izby, Sejm będzie w czwartek obradował w sposób tradycyjny, politycy spotkają się przy ul. Wiejskiej w Warszawie. Pozytywnie do tej decyzji odniósł się m.in. Krzysztof Bosak.

- Posłowie są od tego, by w kryzysowej sytuacji pracować, a nie chować się po kątach i łamać regulacje dotyczące swojej pracy, które sami skonstruowali - napisał na swoim Twitterze kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat News poinformował, że obrady Sejmu przy ul. Wiejskiej rozpoczną się w czwartek o godzinie 14:00

W trakcie obrad mają zostać przegłosowane zmiany w regulaminie Izby, które pozwolą posłom w przyszłości głosować drogą elektroniczną. Jak podała stacja Polsat News, pilne obrady Sejmu mają rozpocząć się o godzinie 14:00 i toczyć się w pięciu pomieszczeniach.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przebiliśmy ponurą granicę, kolejne ofiary. Ministerstwo zdrowia nie ma dobrych informacji
2. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Tuż po nagłym zebraniu Sejmu, swoje posiedzenie będzie miał również Senat. Wiadomości o obradach przekazał Marszałek Tomasz Grodzki za pomocą swoich mediów społecznościowych. W życie zostaną wprowadzone nowe przepisy dotyczące pandemii koronawirusa, która dynamicznie rozwija się w kraju.

- Po posiedzeniu Sejmu, w przyszłym tygodniu odbędzie się dodatkowe, pilne posiedzenie Senatu po to, aby jak najszybciej uchwalić przepisy, które spowodują, że łatwiej nam wszystkim będzie pokonać epidemię koronawirusa - ogłosił na Twitterze marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. W końcu dobre wiadomości. WHO podało ważne prognozy dot. końca epidemii w Europie
  4. Tajny trik kwiaciarek na opadłe storczyki. Wystarczy jedna rzecz, by odżyły i pięknie kwitły
  5. Rozpoznajesz tę kobietę? Przebywa w szpitalu, nie można ustalić jej tożsamości
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News