Polsat przekazał dramatyczne informacje. Wśród ofiar śmiertelnych są dzieci

Polsat przekazał dramatyczne informacje. Wśród ofiar śmiertelnych są dzieci Źródło: pikio.pl

Polsat przekazuje porażające informacje. Doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia, w którym zginęli niewinni ludzie. Niestety, potwierdzono, że wśród ofiar są również dzieci.

Jak podaje Polsat, niespodziewana strzelanina odebrała życie przypadkowym osobom. Cały kraj, ale przede wszystkim okoliczni mieszkańcy i świadkowie są wstrząśnięci scenami rodem z najgorszego horroru. Choć służby interweniowały bardzo szybko, nie w każdym przypadku ich działania okazały się skuteczne. 

Polsat informuje o potwornym zdarzeniu. Wśród ofiar śmiertelnych są dzieci 

Portal "Polsat News" przekazał możliwie najgorsze wiadomości. Jak możemy się dowiedzieć, w Seattle w stanie Waszyngton na północnym zachodzie USA, w czwartek doszło do strzelaniny, w której ucierpiały niewinni ludzie. Miejscowa policja otrzymała bowiem zgłoszenie o dwóch napastnikach, którzy mierzą z broni palnej do przechodniów. 

Do akcji natychmiast skierowano kilka radiowozów oraz karetek pogotowia. Choć służby zaczęły działać bardzo szybko i na miejscu zdarzenia zjawiły się już po kilku minutach, sprawców, najprawdopodobniej dwóch mężczyzn, już nie było. Policjanci rozpoczęli przeszukiwanie okolicy, a ratownicy medyczni zajęli się poszkodowanymi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oficjalnie wiadomo o śmierci jednej osoby oraz 7  rannych. Początkowo media donosiły o 6 rannych, jednak wraz z pływem czasu ta liczba wzrosła. Wiadomo, że wśród ofiar jest 9-letni chłopiec, a 55-letnia kobieta walczy o życie w szpitalu. Lekarze robią co mogą, by nie doszło do kolejnego zgonu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęcia

2. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Jak wiadomo, nadal trwają poszukiwania winnych całej tragedii. W chwili obecnej nie znane są motywy strzelaniny. Okoliczni mieszkańcy wciąż nie potrafią uwierzyć, że doszło do czegoś tak potwornego. Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia, co być może pozwoli śledczym ustalić miejsce pobytu przestępców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Ogromna awaria we wszystkich urzędach w Polsce. Nie załatwisz żadnej, nawet pilnej sprawy
  3. Łączyła ją z Michałem Szpakiem wyjątkowa relacja. Jej śmierć go zrujnowała, ledwo się podniósł
  4. Trudno oderwać wzrok. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo w sieci
  5. Ale się porobiło. Decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka nadejdzie lada chwila?

Źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News