Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań

Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań Źródło: .

Polsat przekazał właśnie informację wprost z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącą odnalezienia Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety, potwierdził się najczarniejszy możliwy scenariusz.

Polsat poinformował właśnie o odnalezieniu zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. Mąż gwiazdy stacji TVN zaginął w sobotni poranek. Funkcjonariusze otrzymali wiadomość około godziny 4 nad ranem, że na jeziorze Kisajno znajduje się łódź, która ich niepokoi. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce silnik maszyny był już wyłączony, a na pokładzie nikogo nie było. Dopiero po oględzinach przeprowadzonych na łodzi policjanci doszli do wniosku, że płynęły nią najprawdopodobniej dwie osoby.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania zaginionych. Pierwszą z nich okazała się być pochodząca z Łodzi 27-letnia kobieta, która wyjaśniła funkcjonariuszom, dokładnie co się stało. Kobietę udało się znaleźć na brzegu, do którego dopłynęła o własnych siłach. Jej stan oceniono jako dobry.

Polsat przekazał właśnie informację o odnalezieniu Piotra Woźniaka-Staraka

Podczas składania wyjaśnień 27-latka wyznała, że była z nią jeszcze jedna osoba, a dokładniej 39-letni mieszkaniec Warszawy. Początkowo policja nie potwierdzała, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka, ale informacja o jego zaginięciu bardzo szybko pojawiła się w polskich mediach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według informacji, jakie przeniknęły do opinii publicznej, w ciele kobiety znaleziono śladowe ilości alkoholu. 27-latka o własnych siłach przepłynęła około 100 metrów, a następnie została znaleziona na brzegu, kiedy dochodziła do siebie. Według jej wyjaśnień wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem wypadła z łodzi podczas jednego z manewrów. Niestety on nie miał tyle szczęścia co 27-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podjął nagłą decyzję. Wszystko przez śmierć Piotra Staraka
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

 

Dopiero dzisiaj udało się znaleźć ciało mężczyzny i przekazano oficjalną wiadomość, że jest nim mąż gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak.Rano tragiczną wiadomość przekazał Minister Jarosław Zieliński z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

- Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

Cała redakcja Pikio.pl składa najszczersze wyrazy współczucia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Krzyżówka pitbulla i jamnika. Ich szczeniaki wyglądają niewiarygodnie. Ludzie są zszokowani
  3. Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Ich przejmujące komentarze wzruszają do łez
  4. Mieszkańcy widzieli to na własne oczy. Kobieta uczestnicząca w wypadku ze Starakiem w otoczeniu barczystych mężczyzn
  5. Uratowali psa, ale gdy go zobaczyli oniemieli. Jedyny taki pies na świecie, ciężko w to uwierzyć

źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News