Polsat nagranie apel minister zdrowia
Screen Polsat News
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Przejmujące nagranie zakażonej koronawirusem. Rozpaczliwie apeluje do ministra zdrowia

W mediach społecznościowych pojawiło się bardzo przejmujące nagranie jednej z osób, które zostały zakażone koronawirusem, informuje Polsat. Kobieta z powodu choroby jest hospitalizowana. Pilnie zaapelowała do ministra zdrowia.

Jedna z mieszkanek Lubelszczyzny z powodu objawów zakażenia koronawirusem trafiła do chełmskiego szpitala, przekazuje Polsat. Zrozpaczona sytuacją postanowiła opublikować w mediach społecznościowych nagranie, na którym opowiada o tym, jak traktowani są chorzy, a także ich rodziny. Zaapelowała również do ministra zdrowia.

Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedziećRząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedziećCzytaj dalej

Przejmujące nagranie kobiety zakażonej koronawirusem, pojawił się w nim apel do ministra zdrowia, informuje Polsat

Pani Ewa to mieszkanka Lublina, przebywa jednak w szpitalu w Chełmie z powodu braku miejsca we wszystkich szpitalach w jej mieście. Jak twierdzi kobieta, nie ma pojęcia, w jaki sposób mogła zakazić się koronawirusem, ponieważ unikała skupisk ludzi oraz nosiła maseczkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

W relacji, którą opublikowała na swoim profilu na Facebooku opowiedziała o tym, jak wygląda jej hospitalizacja. Jak wynika z jej doniesień, na oddziałach w Lublinie chorzy leżą na szpitalnych korytarzach podłączeni do respiratorów. Kobieta bardzo pochwaliła lekarzy oraz pielęgniarki, którzy nieustannie walczą o uratowanie każdego życia.

W nagraniu znalazło się jednak również dużo słów przepełnionych żalem. Pani Ewa opowiedziała o swoich objawach choroby, takich jak wysoka gorączka, duszący kaszel czy powikłania po chorobie, które mogą niestety potowarzyszyć jej w najbliższym czasie. Jej zdaniem system opieki zdrowotnej w Polsce funkcjonuje źle. Kobieta trafiła do szpitala, z kolei jej rodzina została objęta kwarantanną. Zrobiono jej, co prawda, test na obecność wirusa, jednak jej bliskim już nie.

- Lekarz rodzinny powinien obowiązkowo wypisywać skierowania osobom, których bliscy są zakażeni koronawirusem (...) Wtedy być może byłoby mniej zarażonych. Tym bardziej, że ja nie miałam styczności z osobami zarażonymi, albo o tym nie wiedziałam - dodała pani Ewa. Nagranie udostępniono już kilkaset razy. Zakończyło się apelem skierowanym do ministra zdrowia.

- Niech to dojdzie do ministra zdrowia - trzeba robić więcej testów - powiedziała kobieta. Wielu osób nie stać na zrobienie testu na własną rękę, ponieważ są one bardzo drogie. Nagranie kończy się mocnymi słowami.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Stanie się już 21 października o godzinie 10.00. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

- Jak dużo ludzi musi jeszcze umrzeć? - skwitowała pani Ewa. W ciągu minionej doby na Lubelszczyźnie potwierdzonych zostało 580 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To kolejny dobowy rekord zakażeń w regionie. Zmarło 7 osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Teściowa ukryła się w psiej budzie. Kradła z rodziną warzywa, interweniowały służby
  2. Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życia
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News