Pamiętacie Kasię z "13 posterunku" na Polsacie? Zniknęła, a po latach powraca w zupełnie innym wydaniu

Pamiętacie Kasię z "13 posterunku" na Polsacie? Zniknęła, a po latach powraca w zupełnie innym wydaniu Źródło: Polsat

Polsat dał jej popularność. "13 posterunek" był hitem stacji. Popularna serialowa Kasia później usunęła się w cień, teraz jednak postanowiła ruszyć w zupełnie nowym kierunku.

Polsat zapewnił aktorce popularność. Serial "13 posterunek" był w gronie najbardziej lubianych przez polskich widzów, a postać Kasi do tej pory wspominana jest z sentymentem przez fanów przygód felernego posterunku. Teraz Aleksandra Woźniak postanowiła ruszyć w zupełnie nowym kierunku. 

Polsat był dla niej początkiem

Choć Aleksandra Woźniak nie ma dyplomu szkoły teatralnej, jej rola sierżant Kasi w polsatowskim hicie, zaraz obok ról Cezarego Pazury i Piotra Zelta, to jedna z najlepiej wspominanych postaci. Po zakończeniu serialu zagrała jeszcze w kilku innych produkcjach, a później na wiele lat usunęła się w cień. Był to jej świadomy wybór. Dla miłości zrezygnowała z życia w stolicy i ruszyła na północ. Obecnie mieszka w Gdańsku z mężem, Szymonem Miszewskim. I ma zupełnie nowy pomysł na siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Polsat dał jej rozpoznawalność

Świadoma rezygnacja z aktorstwa pociągnęła za sobą dalsze decyzje. Rozpoczęła studia psychologiczne na sopockim uniwersytecie SWPS. To jest jej nowa droga zawodowa. Niedawno odbyła staż na oddziale w szpitalu psychiatrycznym. Chciałaby zostać psychoterapeutką. Bardzo bała się, że rozpoznawalność przeszkodzi jej w nowej karierze. Zaczęła nawet ukrywać twarz za okularami "zerówkami". Obawy były jednak niepotrzebne. 

- Niektórzy pacjenci mają wrażenie, że jestem ich dobrą znajomą. To sprawia, że łatwiej jest im się przede mną otworzyć. Wtedy też zrozumiałam, że dotychczasowa kariera aktorska nie musi być przeszkodą, a nawet może być zasobem w pracy psychoterapeuty - stwierdziła podczas rozmowy z "Dziennikiem Bałtyckim".

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie, jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata 
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Nie kończy kariery aktorskiej, ale bardzo poważnie traktuje swoją nową pracę. Wspólnie z przyjaciółką założyła fundację Humanica. Zajmują się organizowaniem warsztatów psychologiczno-rozwojowych dla kobiet i dzieci. Stworzyły projekt "Wspieramy dzieci w sieci", który zyskał honorowy patronat gdańskiego kuratorium oświaty i od stycznia będzie realizowany w lokalnych szkołach.

 - Jeśli otrzymam jakąś ciekawą rolę, być może ją przyjmę. Ale nie chcę podejmować już stałych zobowiązań, mogących kolidować z psychologią, bo to ona jest moją największą pasją - wyznała.

Polsat zapewnił jej popularność

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Ciężarna kobieta miała dostać rutynowy zastrzyk. Lekarz wykonał aborcję. Gdy się zorientował, było już za późno
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

źródło: WP

Następny artykuł