Polsat podjął decyzję ws. "Twoja twarz brzmi znajomo". To koniec?

Polsat podjął decyzję ws. "Twoja twarz brzmi znajomo". To koniec? Źródło: Instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Polsat poinformował o swojej ostatecznej decyzji. Wiadomość przekazała widzom programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jedna z gwiazd show, fani są w szoku.

Polsat podjął ostateczna decyzję w sprawie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielbiciele show są zaskoczeni takim rozwiązaniem. Wiadomości przekazał widzom jeden z gwiazdorów stacji, dziennikarz wyznał, że otrzyma tę informacje od producentów programu.

Polsat ogłosił swoją ostateczna decyzję

Koronawirus na dobre rozszalał się w Polsce, potwierdzono już ponad 90 przypadków zarażenia w naszym kraju, dwie osoby zmarły w szpitalu. W związku z zagrożeniem w całej Polsce odwołano imprezy masowe, zamknięto szkoły, kina, muzea oraz lokale gastronomiczne. Rząd zaleca obywatelom, by w najbliższych dniach szczególnie uważnie przestrzegali zasad higieny oraz w miarę możliwości pozostali w domach.

W związku z ogłoszonym zagrożeniem oraz niepokojącymi informacjami o ciągłym wzroście wykrytych przypadków zakażenia groźnym wirusem SARS-CoV-19 stacja Polsat zdecydowała się na stanowcze kroki. Wiadomości od producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" przekazał Maciej Dowbor.

- Przestajemy nagrywać Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Pół godziny temu dostaliśmy wiadomość, że nagrania zostają wstrzymane – przekazał w swoich mediach społecznościowych dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat zawiesza prace nad swoimi programami

To nie pierwszy program Polsatu, nad którym prace zostały wstrzymane. Wcześniej taką decyzję podjęto w stosunku do produkcji "Tańca z gwiazdami". Krzysztof Ibisz wyraził swoje poparcie dla postępowania władz stacji.

- Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program. My będąc na nagraniach, nie mamy jak sprawdzać mediów. O tym, że taką decyzję podjął premier – o zamknięciu restauracji, centrów handlowych i wprowadzeniu wyjątkowego stanu, dowiedziałem się po programie. Moim zdaniem rząd bardzo dobrze reaguje na sytuację, niech każdy zrozumie, że jest ona bardzo poważna. Uczmy się na błędach innych i nie powielajmy ich - powiedział Krzysztof Ibisz w rozmowie z "Jastrząb Post".

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu ws. koronawirusa. Pilne poszukiwania, wielkie niebezpieczeństwo
2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy "Twoja twarz brzmi znajomo" ostatecznie zniknie z anteny Polsatu. Widzowie są zasmuceni decyzją Polsatu, ale rozumieją powagę sytuacji i potrzebę zadbania o bezpieczeństwo uczestników show.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Nauczyciel szkoły podstawowej ma koronawirusa. Szkoła ostrzega rodziców
  4. Czy koronawirusem można zarazić się przez jedzenie? Najnowsze badania nie pozostawiają wątpliwości
  5. Karygodne zachowanie księdza. Agata nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co robi
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News