Uwielbiana aktorka śmiertelnie chora, błagalny apel. Choroba drastycznie zmieniła jej wygląd

Uwielbiana aktorka śmiertelnie chora, błagalny apel. Choroba drastycznie zmieniła jej wygląd Źródło: .

Polsat był jedną z wielu stacji, na której widzowie mogli podziwiać najlepsze filmy z jej udziałem. Niewielu wiedziało, że aktorka jest śmiertelnie chora. W sieci pojawił się jej błagalny apel.

Widzowie stacji Polsat licznie zasiadali przed odbiornikami, gdy na antenie miał pojawić się ich ulubiony film. Znana aktorka przez lata cieszyła oko swoich sympatyków, choć już jakiś czas temu nieco zwolniła tempo i raczej sporadycznie grywała w mniejszych lub większych produkcjach. Okazuje się, że do takiej decyzji przyczyniły się poważne problemy zdrowotne, z którymi niestety przyszło jej się zmierzyć. Choroba drastycznie zmieniła jej wygląd. 

Stacja Polsat była jedną z wielu emitujących filmy z jej udziałem. Znana aktorka jest śmiertelnie chora, błagalny apel 

Postaci Selmy Blair, znanej m.in. z "Legalnej blondynki", kultowej 'Szkoły uwodzenia", czy chociażby "Smaki miłości", chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Amerykańska aktorka, gdy tylko zadebiutowała na szklanym ekranie, błyskawicznie zjednała sobie rzeszę wiernych fanów z całego świata, którzy do dziś chętnie wracają do najlepszych filmów z jej udziałem, bowiem nowych ról, w które by się wcieliła, od pewnego czasu jest coraz mniej. 

Mało kto zdawał sobie sprawę, że Selma zmaga się ze śmiertelną chorobą, a dokładniej stwardnieniem rozsianym. Aktorka odsunęła się w cień wielkiej sławy, rzadziej udziela się też w mediach społecznościowych, choć jeśli już publikuje coś na swoim Instagramie stara się, by zdjęcie było opatrzone jej szerokim uśmiechem. Mimo prób kreowania się jako szczęśliwej, gwiazda nie jest w stanie ukryć, że choroba wyniszcza ją coraz bardziej, czego dowodem jest chociażby jej drastycznie zmieniający się wygląd. Salma nie ma włosów, sporo schudła, a jej twarz stała się blada i zmęczona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jakiś czas temu Blair opublikowała na swoim Instagramie rozrywające serce zdjęcie, gdzie nie zdecydowała się na pokazanie twarzy, do którego zamieściła również obszerny i niezwykle poruszający opis, będący nie tylko streszczeniem tego, przez co obecnie przechodzi, ale poniekąd też błagalnym apelem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
2. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

- Jest mi niedobrze. Oto, jak to działa. Nie ma w tym blasku glamouru. Są długie noce. Prawie całe noce. Moje mięśnie twarzy i szyi (...) są tak napięte, że nie mogę ich rozciągnąć. A próbuję od trzech godzin (...) czuję się samotna i słaba, boję się o przyszłość jako samotna matka. Nie umieram bardziej niż ktokolwiek inny. Po prostu cierpię. (...) Niech otacza nas optymizm. I niech prowadzi nas przez mrok. Dziękuję wam, że jesteście tacy kochani. (...) Muszę wyzdrowieć - napisała. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

This is the thing. I feel sick. This is what happens. There is no bright light of glamour. Of course. It is long nights. Almost all nights. My muscles in my face and neck are in spasm. Or so tight I can’t even find a way to stretch. And I have been trying for three hours. On the ground stretching. I have had the stomach flu. Thanks Arthur! And I am even more sideways now. For now. But I am not killed by it. I am strong enough not to be taken down any more than the average bear. That’s great news. Excellent reassurance. I recover. I stepped wrong last week. In the street. I don’t remember it happening. Or the pain. I was told. And my ankle is sprained and it makes me feel even more fragile. A simple ankle sprain. And I am lucky on a million counts. I know. And I am still feeling alone and vulnerable and scared about the future as a single mom. I’m not dying any more than anyone. I am just hurting. It feels like I am just breaking down. So there’s a truth to give to anyone else feeling this way. It’s just miserable. And scary. To feel unwell. I am so sorry. This is just me to you. In the early hours of the morning. Cause I don’t know what else to do and I want so much to do better. May the silver lining surround us all. And guide us out of the darkest. Thank you all for being the biggest loves. I am in a slow time. I need to recover. I want to recover. And I don’t know what that even really means. 💛. I send you all a reassuring warmth. We all need it. #receivership

Post udostępniony przez Selma Blair (@selmablair)

 Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  2. Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibice
  3. Perfekcyjny kotlet schabowy po staropolsku. Najlepszy przepis Kuronia sprawi, że każdy będzie prosił o dokładkę
  4. Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie
  5. Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci  

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News