Pierwszy odcinek był dla nich koszmarem, odpadli. Poznaliśmy największych przegranych "Tańca z gwiazdami"

Pierwszy odcinek był dla nich koszmarem, odpadli. Poznaliśmy największych przegranych "Tańca z gwiazdami" Źródło: Polsat

Polsat oglądają dzisiaj wszyscy fani "Tańca z gwiazdami". Pierwszy odcinek był niezwykle emocjonujący. Niestety już po pierwszym odcinku z programem musiała pożegnać się jedna z par.

Gwiazdy stacji Polsat do pierwszego odcinka przygotowywały się przez wiele tygodni. Podczas treningów ze swoimi trenerami, którzy wyciskali z nich siódme poty, niektórzy po raz pierwszy w życiu stawiali kroki w rozmaitych układach i choreografiach. Te były niezwykle wymagające. Wiadomo już, kto odpadł w pierwszym odcinku - ogłoszono oficjalne wyniki.

Widzowie stacji Polsat zdecydowali, kto odpadł z programu już w pierwszym odcinku

"Taniec z gwiazdami" przyciągnął przed telewizory miliony widzów, którzy byli ciekawi występów uczestników dziesiątej edycji. Gwiazdy, wśród których jest m.in. Monika Miller, Rafał Szatan czy Akop Szostak, za każdym razem dawali z siebie wszystko. Ich występy jednak miały swoje plusy i minusy, co przysporzyło jurorom wiele trudu, aby ocenić ich sprawiedliwie.

Widzowie także mieli "twardy orzech do zgryzienia". Ostatecznie jednak musieli podjąć decyzję kto pozostanie w programie, a także kto z niego odpadnie. Decyzją widzów z programu odpadła Reni Jusis. Niestety, jej występ był na tyle nieprzekonujący, że telewidzowie nie chcieli dać jej drugiej szansy na poprawienie swoich umiejętności do kolejnego odcinka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Bez wątpienia najlepiej w premierowym odcinku wypadła Barbara Kurdej-Szatan, która otarła się o maksymalną notę od jurorów, otrzymując aż 29 punktów. Wśród gwiazd, które najbardziej spodobały się internautom, znalazł się także Rafał Szatan, mąż gwiazdy serialu "M jak miłość". Jedna z najgorętszych par show-biznesu zaprezentowała swój bardzo wysoki poziom, co docenili jurorzy. 

 - Nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć - stwierdziła Ivona Pavlović po udanym tańcu Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke.

 - Bardzo ładnie - stwierdził z uśmiechem na ustach Andrzej Grabowski po występie Rafała Szatana i jego partnerki Lenki Klimentowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Świadkowa nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła zaproszenie ślubne. Życzenie panny młodej ją rozwścieczyło
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Magda Gessler sfotografowana w rozpiętej podomce. Dopiero teraz widać, jak mocno schudła, totalny podziw
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Polsat

Następny artykuł