W centrum miasta zawalił się fragment kamienicy. Specjalistyczna grupa poszukiwawcza wkroczyła do akcji

W centrum miasta zawalił się fragment kamienicy. Specjalistyczna grupa poszukiwawcza wkroczyła do akcji Źródło: scree/bielskobiala.pl/

Polsat przekazał informacje z ostatniej chwili. W jednym z polskich miast zawalił się fragment kamienicy. Na miejscu wciąż pracują służby, a śledczy ustalają przyczyny zdarzenia.

Informacje podawane przez Polsat coraz szerzej obiegają polskie media. Jak możemy się dowiedzieć, do zawalenia się fragmentu kamienicy doszło zupełnie niespodziewanie. Błyskawicznie zawiadomiono odpowiednie służby, który podjęły właściwe działania. Okazuje się, że budynek był akurat w trakcie remontu, co może nasuwać śledczym pewną teorię.  

Polsat przekazuje informacje z ostatniej chwili. W centrum miasta zawalił się fragment kamienicy 

Do zdarzenia doszło dzisiejszym popołudniem na obrzeżach ścisłego centrum Bielska-Białej. Okoliczni mieszkańcy nagle usłyszeli potworny huk, a ich oczom ukazał się szeroko rozprzestrzeniający się pył. Szybko odkryli, że spora część jednej z pobliskich kamienic runęła na ziemię. Niezwłocznie zawiadomiono odpowiednie służby, które na miejscu zjawiły się już po kilku minutach. 

Przy zawalonym budynku stawiło się aż siedem zastępów straży pożarnej oraz specjalistyczna grupa poszukiwawcza z Jastrzębia-Zdroju. Funkcjonariusze rozpoczęli przeszukiwania rumowiska, szukając potencjalnych ofiar. Na chwilę obecną nie pojawiły się informacje jakoby ktoś ucierpiał w wyniku zawalenia. Najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych godzin media opublikują więcej faktów, które mundurowym uda się ustalić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na miejscu stawił się prezydent miasta 

Na miejsce katastrofy pojechał prezydent miasta, Jarosław Klimaszewski, który chciał osobiście skontrolować całą sytuację. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Jak podaje Polsat News, służby wciąż pracują nad rozpracowaniem przyczyny zdarzenia. Wiadomo, że kamienica była w trakcie gruntownego remontu, dlatego jedną z wstępnych teorii jest błąd robotników. Nie wykluczone również, że do zawalenia przyczynił się nienajlepszy stan techniczny budynku. Dalsze dochodzenie pozwoli specjalistom ustalić dokładną przyczynę oraz wyciągnąć ewentualne konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

Źródło: polsat news 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News