polsat aktorka
pikio.pl
Mateusz Wysokiński - 13 Lipca 2019

Nie żyje kultowa aktorka. Nikt nie spodziewał się jej śmierci

Polsat wypromował hit, który z zapartym tchem oglądały miliony Polaków. Teraz wszystkimi widzami na pewno wstrząśnie wiadomość, że nie żyje kultowa aktorka, która rozkochała w sobie tłumy. To potworna strata, nikt nie spodziewał się jej śmierci.

Polsat przez lata słynął ze sprowadzania i emitowania dobrych, amerykańskich seriali oglądanych przez tysiące telewidzów stacji. Jedna z gwiazd produkcji zmarła dzisiaj w tajemniczych okolicznościach, co z pewnością wstrząśnie wieloma fanami produkcji. Sprawą żyje całe Hollywood, ponieważ odejścia gwiazdy serialu "CSI: Kryminalne Zagadki Miami" nie mógł się spodziewać nikt.

Widzowie telewizji Polsat w żałobie. Nie żyje gwiazda popularnego serialu

Artystką, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach, jest Stephanie Niznik. Aktorka, która w tym roku obchodziła 52. urodziny, została znaleziona martwa w swoim domu w Los Angeles. Jej strata jest bez wątpienia potwornym ciosem dla fanów serialu "CSI: Kryminalne Zagadki Miami", cieszącym się wielką popularnością dzięki swojej emisji w telewizji Polsat. Amerykanka grała także w "Star Treku" oraz znanym polskim widzom serialu "Lost: Zagubieni".

Rudi Schuberth potrafi się ustawić.Rudi Schuberth narzekał, że kwota jego emerytury to żenada. Dziennikarze ujawnili co się dzieje w folwarku gwiazdoraCzytaj dalej

Śmierć Amerykanki jest obecnie badana przez policję, która nie potwierdziła oficjalnie, co było przyczyną śmierci aktorki. Nie ma przesłanek mówiących o tym, że artystka będąca twarzą kultowych produkcji, zmagała się z chorobami, ani żeby jej życiu zagrażało jakieś niebezpieczeństwo. Wśród potencjalnych przyczyn jej odejścia wymienia się w mediach m.in. przedawkowanie narkotyków, jednak to jednak nieoficjalna informacja, potwierdzona przez kalifornijską policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaGdzie pracuje Marta Kaczyńska? Ujawniono szokujące fakty, punkt 11 zwali was z nógCzytaj dalej

Fani żegnają Niznik

Nie da się ukryć, że śmierć urodzonej w 1967 roku aktorki jest wiadomością numer jeden w Hollywood. Fani gromadzą się właśnie pod domem artystki, nie brakuje zniczy, a pracująca na miejscu policja musi odganiać łowców sensacji.

Największą sławę aktorka zawdzięczała swojej roli w "Everwood". Jak sama przyznawała w wywiadach, aktorstwo nie było jej wymarzoną pracą i od dziecka marzyła, żeby zostać genetyczką. Aby dać ujście swojej pasję do zwierząt i przyrody, z dala od świateł reflektorów, do końca życia udzielała się w organizacjach proekologicznych i promowała działalność na rzecz organizacji charytatywnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazda. Miała TRAGICZNY wypadek na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Nigdy nie kupuj w sklepie tego popularnego chleba. Może być silnie rakotwórczy
  4. Mieszkańcy przekazali policji cenne informacje dot. Dawida. Potwierdziły ustalenia służb
  5. Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko
  6. Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja

tvpGwiazdy seriali TVP, które zmarły w porażających okolicznościach. Ostatnie zdjęcie zmiażdży wam serceCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News