Polsat informuje o okropnych wydarzeniach. Dziecko chciało tylko uchylić okno w szkole, nagle przechyliło się do przodu

Polsat informuje o okropnych wydarzeniach. Dziecko chciało tylko uchylić okno w szkole, nagle przechyliło się do przodu Źródło: Wikipedia/Alex Kazakhov

Polsat informuje o wypadku, do jakiego doszło w jednej z polskich szkół. Uczeń chciał uchylić tylko okno, zakończyło się to jednak tragicznie. Do wydarzenia doszło w województwie małopolskim.

Polsat informuje o wypadku, do którego doszło w polskiej szkole. 12 letni uczeń musiał zostać przewieziony do szpitala. Chłopiec chciał jedynie uchylić okno, ale sytuacja wymknęła mu się spod kontroli i niespodziewanie przechylił się do przodu. Do zdarzenia doszło w gminie Kęty w województwie małopolskim. Policja bada szczegóły tego wydarzenia. 

Polsat informuje o wypadku, do jakiego doszło w jednej z polskich szkół

Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół w województwie małopolskim. Ucierpiał 12 letni uczeń, który chciał uchylić okno, w wyniku czego doszło do wypadku. Na miejsce natychmiast przyjechała karetka pogotowia. Nie wiadomo, kto poniesie winę za niefortunne wydarzenie i uszczerbek na zdrowiu chłopca. 

Funkcjonariusze oświęcimskiej policji wszczęli śledztwo w celu wskazania osoby odpowiedzialnej za to nieszczęście. Nie wiadomo dokładnie, gdzie w tym czasie znajdował się nauczyciel, który powinien zadbać o bezpieczeństwo dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczeń wypadł z okna

12 letni uczeń usiłował uchylić okno w sali lekcyjnej. W tym celu chciał najpierw opuścić roletę i wtedy doszło do wypadku. Chłopiec wypadł z pierwszego piętra na trawnik, a jego upadek był bardzo poważny. Uczeń natychmiast zasygnalizował, że bardzo boli go noga. Jak się później okazało, kończyna była złamana. Nauczyciele niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia i zawiadomili rodziców. Chłopiec został przewieziony do szpitala,w którym zrobiono mu prześwietlenie, żeby potwierdzić złamanie. 

Ofiara wypadku znajduje się teraz pod opieką rodziców. Policja zastanawia się nad tym, czy jest to wina nieprzestrzegania norm bezpieczeństwa przez szkołę, czy może kwestia niedopilnowania dziecka przez nauczycieli. Należy ustalić co spowodowało, że chłopiec wypadł z okna. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

 Źródło: Polsat 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu