Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców Źródło: twitter

Polsat przekazuje potworne informacje o znalezieniu dwóch ciał. Okazuje się, że zmarli byli parą i co gorsza, osierocili małe dzieci. Trudno sobie wyobrazić tragedię, jaka spadła na tę rodzinę

Polsat donosi o wstrząsającym odkryciu z niewielkiej polskiej miejscowości. Służby już zajęły się sprawą, której okoliczności wciąż pozostają tajemnicą. Zwłoki pary odnaleziono zupełnym przypadkiem, a miejsce, w którym doszło do odkrycia nasuwa na myśl wiele potwornych teorii. Jak donoszą media, zmarli byli rodzicami. 

Koszmarne odkrycie na północy Polski. Polsat donosi o martwym małżeństwie

Jak donoszą media, w sobotę tuż po godzinie 23:00 w Szynychu w województwie kujawsko-pomorskim doszło do makabrycznego odkrycia. Znaleziono ciała dwóch osób, kobiety i mężczyzny. Sierżant sztabowy Maciej Szarzyński z policji w Grudziądzu przekazał w rozmowie z dziennikarzem Polsat News, że jedno ciało znajdowało się wewnątrz samochodu stojącego na światłach awaryjnych, a drugie poza nim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ustalono, że zmarli byli małżeństwem i mieszkali w powiecie grudziądzkim. Co więcej, osierocili troje dzieci. Na miejsce natychmiast wezwano policję, która do godzin porannych w niedzielę prowadziła oględziny. Wciąż nie jest pewne w jaki sposób zmarli oraz czy do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Miejscowa prokuratura już wszczęła śledztwo, które pozwoli poznać prawdę. Dodano, że mężczyzna był strażakiem OSP Szynych. Wieści o koszmarnym odkryciu szybko rozniosły się wśród okolicznych mieszkańców, którzy są porażeni całym zdarzeniem. Rodzina była doskonale znana sąsiadom, dlatego nie wykluczone, że śledczy postanowią przesłuchać wielu z nich. Dotychczas pojawiło się niewiele informacji na temat tragedii, jednak jak wiadomo, prace ekspertów trwają nieprzerwanie, dlatego więcej szczegółów zapewne obiegnie media już niebawem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Zasiłek dopiero po pół roku? ZUS każe czekać, Polacy pilnie szukają pomocy. "Patologiczna sytuacja"
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Agnieszka Chylińska zaszalała z włosami. Czegoś takiego jeszcze nie miała na głowie, ledwo można ją rozpoznać
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Źródło: polsat news

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News