Widzowie Polsatu odetchnęli z ulgą, to koniec. Najmniej lubiana para odpadła z "Tańca z gwiazdami"

Widzowie Polsatu odetchnęli z ulgą, to koniec. Najmniej lubiana para odpadła z "Tańca z gwiazdami" Źródło: youtube/polsat/

Polsat wyemitował kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Rodacy licznie zebrali się przed telewizorami, by oglądać zmagania swoich ulubieńców i przede wszystkim, by ostatecznie dowiedzieć się, kto tym razem odpada z programu. Po werdykcie jury niektórzy mogli poczuć ulgę.

Polsat wywołał spore emocje wśród telewidzów najnowszym odcinkiem tanecznego show. Miliony Polaków zasiadło tego wieczora przed telewizorami i kibicowało swoim faworytom w kolejnych zmaganiach. Gdy wszystkie występy dobiegły końca, ze zniecierpliwieniem czekali na ostateczny werdykt. Para, która odpadła, nie była szczególnie lubiana. 

Widzowie telewizji Polsat odetchnęli z ulgą. Najmniej lubiana para odpadła z TzG

Dzisiejszy odcinek "Tańca z gwiazdami" wzbudził szczególnie wielkie emocje wśród fanów show. Zmieniony skład jury, choreografie do dźwięków muzyki disco polo i kontuzje uczestników. Wrażeń nie zabrakło, a wysokie noty sędziów mogły być dla niektórych kolejnym zaskoczeniem. 

Z czasem przyszedł jednak moment na ogłoszenie wyników i pożegnanie kolejnej pary. Tym razem swoją walkę o kryształową kulę musieli przerwać Sara Janicka i Akop Szostak. Na ich twarzach malował się wielki zawód, choć z uwagi na kontuzję sportowca, mogli odczuć też pewną ulgę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tej z pewnością nie zabrakło wśród widzów, którzy od samego początku nie byli ich fanami. Jeszcze nim ruszyły nagrania show, chwilę po podaniu wszystkich uczestników, wielu internautów nie ukrywało, że ich zdaniem zawodnik KSW wcale nie jest aż tak znany, by wystąpić w TzG. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Co więcej, niedługo po emisji pierwszych odcinków fani programu twierdzili, że Janicka, która dopiero zadebiutowała w show, nieszczególnie przypadła im do gustu. Mimo to, dzięki wytrwałości, udało im się dotrzeć aż do 5 odcinka, jednak jak widać telewidzowie chcieli przerwać ich walkę o wygraną w programie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do domu i ZMUSZĄ do zapłaty. Kary idą już w MILIONY
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

 

Źródło: polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News