Zrobił furorę w programie Polsatu. Media donoszą o śmierci, miał zginąć w tragicznych okolicznościah

Zrobił furorę w programie Polsatu. Media donoszą o śmierci, miał zginąć w tragicznych okolicznościah Źródło: Unsplash.com David Tomaseti

Po tym jak wystąpił w telewizji Polsat stał się z prawdziwą gwiazdą, był rozpoznawalny w całej Polsce. Teraz media podały informacje o jego śmierci, przez długi czas nikt o tym nie wiedział.

Dzięki udziałowi w programie telewizji Polsat stał się na tyle znany, że ludzie zaczepiali go na ulicy i robili sobie z nim zdjęcia. Później słuch o nim zaginął, nie było wiadomo co się z nim dzieje. Niestety, najnowsze doniesienia są wyjątkowo smutne, według mediów zginął w tragicznych okolicznościach.

Według doniesień mediów, znany z telewizji Polsat aktor nie żyje

Jak podaje Super Express, nie żyje znany ze słynnego "Mięsnego jeża" Piotr W. Mężczyzna brał udział w 2013 roku w serialu paradokumentalnym "Pamiętniki z wakacji". W odcinku młoda żona chcąc zaimponować teściom, przygotowywała swoje popisowe danie, zwane właśnie "mięsnym jeżem". Piotr W. wcielał się w męża, który bardzo entuzjastycznie reagował na potrawę.

- Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz - mówił na nagraniu zatrudniony aktor-amator.

Nagranie szybko stało się hitem internetu. Serca internautów podbiły przeróbki z "mięsnym jeżem" oraz liczne memy. Niestety, według spekulacji aktor, który miał swoje 5 minut sławy, zginął w tragicznych okolicznościach.

Tragiczne okoliczności śmierci

Super Express powołał się na wpis użytkowniczki portalu Wykop, która odkryła nekrolog Piotra W. Według niego zaledwie 31-letni mężczyzna miał popełnić samobójstwo w 2014 roku, czyli zaledwie rok po wybuchu popularności "mięsnego jeża".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci spekulują, że aktor mógł popełnić samobójstwo, ze względu na zbyt dużą presję związaną z wybuchem popularności i memów. Co ciekawe, w internecie można znaleźć wywiad z programu "Się kreci" telewizji Polsat, w którym Piotr W. mówił, że odbiera pozytywnie popularność.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą

2. Dziecko zmarło we własnym łóżku. Przyczyna śmierci 2-letniej dziewczynki przestrogą dla wszystkich rodziców

- Myślę, że warto się, choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć - napisała użytkowniczka Wykopu.

screen Polsat

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Turystka niebawem miała wracać do domu. Gdy obcy znaleźli ją na plaży, aż zamarli
  4. Dostałeś taką wiadomość? Pod żadnym pozorem jej nie otwieraj, możesz być w niebezpieczeństwie
  5. Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, lekarze postawili złą diagnozę. Na zawsze zapamięta okropne cierpienie
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News