Polsat odkrywa porażające kulisy wczorajszej tragedii na północy Polski. Troje dzieci zginęło na miejscu

Polsat odkrywa porażające kulisy wczorajszej tragedii na północy Polski. Troje dzieci zginęło na miejscu Źródło: Pixabay/Arcaion

Polsat postanowił ujawnić okoliczności tragedii, do której doszło wczoraj na północy naszego kraju. Doszło do wielkiego koszmaru, bowiem zginęło troje dzieci. Kulisy tragedii są wstrząsające.

Polsat przekazał wczoraj dramatyczne informacje o wypadku, w którym śmierć poniosło kilka osób, w tym troje dzieci. Wiadomości o zdarzeniu błyskawicznie obiegły całą Polskę, a ludzie zaczęli głośno wyrażać współczucie dla rodzin ofiar. Po kilkudziesięciu godzinach od tragedii znana telewizja postanowiła przedstawić kulisy całego wydarzenia. Są one wyjątkowo przerażające.

Wczoraj na autostradzie A6 pod Szczecinem doszło do karambolu, w wyniku którego zginęło sześć osób. Wypadek wyglądał makabrycznie, a informacje o nim szybko obiegły cały kraj. Dopiero dziś ukazał się jednak komunikat prokuratury, która wciąż usiłuje wyjaśnić dokładne przyczyny strasznego zdarzenia. Już teraz Polsat ujawnił jednak kulisy dramatu.

Polsat przekazuje nowe wiadomości o dramacie

W wypadku uczestniczyło kilka pojazdów, jednak w jednym z nich podróżowało aż pięć osób, w tym troje dzieci. Każde z nich zmarło na miejscu, ratownicy nie mieli żadnych szans na to, by uratować ich życia. Pomimo błyskawicznej akcji ratunkowej zmarły kolejne trzy osoby i stało się jasne, że możemy mówić o koszmarze na autostradzie.

Dopiero dziś dowiadujemy się, że wypadek najprawdopodobniej był spowodowany działaniem kierowcy ciężarówki, który doprowadził do wypadku. Pojawiły się pierwsze zapowiedzi działań prokuratury w Szczecinie, w związku z którymi wiemy już, że mężczyzna najprawdopodobniej nie uniknie kary za doprowadzenie do karambolu.

Polsat przypomina o wielkim wypadku na autostradzie

- Mężczyźnie został przedstawiony zarzut dotyczący sprowadzenia w dniu 9 czerwca br. na drodze A6 katastrofy w ruchu lądowym poprzez niewłaściwą obserwację przedpola jazdy, niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzających pojazdów oraz niedostosowania prędkości do sytuacji na drodze, które to zdarzenie zagroziło życiu i zdrowiu co najmniej 22 osób - mówi Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca ciężarówki miał wjechać w jadący przed nim pojazd, co doprowadziło do tak zwanego efektu domina. W wypadku uczestniczyły 22 osoby. 6 z nich poniosło śmierć na miejscu, 4 przetransportowano do szpitala. Pozostali nie wymagają hospitalizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News