"Kevina samego w domu" na Polsacie oglądał każdy. Nie żyje uwielbiany aktor, tragiczne wiadomości obiegły media

"Kevina samego w domu" na Polsacie oglądał każdy. Nie żyje uwielbiany aktor, tragiczne wiadomości obiegły media Źródło: pikio

Fani telewizji Polsat przyjęli dzisiaj smutną informację. Aktor, który wsławił się rolą w kultowym "Kevinie samym w domu", nie żyje. Miłośnicy produkcji i legendarnego artysty są w wielkim szoku, a całe Stany Zjednoczone pogrążyły się w żałobie.

Nie żyje aktor, który od lat pokazywał się w telewizji Polsat. Stacja, która praktycznie w każde Święta ma w swojej ramówce kultową komedię "Kevin sam w domu", poinformowała o śmierci legendarnego artysty, który pojawił się gościnnie w świątecznej komedii. Nie da się ukryć, że ta informacja wstrząsnęła nie tylko całym Hollywood, w którym artysta był bardzo kochany, ale i niemalże całym światem. 

Nie żyje gwiazda znana z telewizji Polsat. Odszedł słynny artysta z "Kevina samego w domu"

Osobą, której śmierć została dzisiaj potwierdzona przez amerykańskie media, jest legendarny komik Rip Taylor. Artysta, znany także jako "Król Konfetti", od lat 70. był prawdziwym ulubieńcem amerykańskiej publiczności, a jego sława sprawiła, że pojawiał się gościnnie w wielu komediach i filmach familijnych. Jednym z nich był "Kevin sam w domu", ale nie zabrakło go także w "Rodzinie Adamsów". Przez lata udzielał się także w dubbingu.

Ostatnimi czasy satyryk prowadził własny, aktorski program "The $1.98 Beauty Show", który był swoistą parodią programu Top Model. Dzięki swoim dokonaniom aktor został uhonorowany gwiazdą z własnym nazwiskiem w słynnej Alei Sław w Hollywood.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na co zmarł artysta?

84-letni Rip Taylor od pewnego czasu wycofywał się z życia publicznego, tłumacząc fanom, że jest w wieku, który nie pozwala mu na regularne występowanie przed kamerami. Jak się jednak okazało, artysta skrywał przed światem ciężką chorobę, która przykuła go do łóżka na ostatnie kilka tygodni.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Śmierć Ripa Taylora jest wielką stratą nie tylko dla całego Hollywood, ale także dla pokoleń komików, którzy wychowali się na jego wielkim talencie oraz widzów kochających go za popisy przed kamerami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł