Polacy pokochali go za kultowy serial Polsatu. Ponure doniesienia, nie żyje gwiazdor "Power Rangers"

Polacy pokochali go za kultowy serial Polsatu. Ponure doniesienia, nie żyje gwiazdor "Power Rangers" Źródło: pikio.pl

Polsat emitował hitowy serial "Power Rangers" w latach 90., zbierając przed ekranami dzieci i młodzież. Niestety, dotarły do nas bardzo smutne informacje - nie żyje aktor wcielający się w jedną z głównych roli. To ogromna strata dla fanów.

Emitowana w telewizji Polsat seria "Power Rangers" na zawsze zapisała się w pamięci osób, które przeżywały dzieciństwo i nastoletnie czasy w końcówce lat 90. W ramówce stacji serial utrzymywał się aż do 2004 roku, gdy wyemitowano ostatni odcinek. Teraz zmarł aktor, którego wiele Polaków oglądało w dzieciństwie w telewizji.

Nie żyje gwiazdor serialu emitowanego przez Polsat

W wieku 70 lat zmarł Robert Axelrod, który w kultowym serialu "Power Rangers" wcielał się w rolę głównego antagonisty bohaterów - Lorda Zedda. To właśnie za tę kreację pokochali go Polacy. Aktor zmagał się z poważnymi powikłaniami, po tym jak przeszedł operację kręgosłupa, co zmusiło go do czasowej rezygnacji z aktorstwa. Niestety, do zawodu nie udało mu się wrócić, bo choroba okazała się śmiertelna.

Robert Axelrod był osobą wielu talentów - zajmował się nie tylko aktorstwem, ale także muzyką. Karierę w aktorstwie zaczynał w reklamach, aby później pracować jako profesjonalny muzyk - grał na gitarze. Później wrócił do aktorstwa oraz do ról dubbingowych. Dla wielu osób będzie miłym wspomnieniem z dzieciństwa - jego głos można było usłyszeć w wielu animacjach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podkładał głosy w angielskich wersjach japońskich animacji, takich jak "Digimon" dubbingował także jedną z ról w animowanej serii przygód o "Spider-Manie". Grał również w filmach i serialach aktorskich - miał na koncie występy w "Star Trek: Voyager", stictomie "Family Matters" gdzie grał Paula McCartneya z Beatlesów czy nawet w "Modzie na Sukces".

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

- Robert lubił spotykać się z fanami i inspirować ich do podążania za swoimi pasjami. Jego wspaniała osobowość nigdy nie zostanie zapomniana, a my pocieszamy się, wiedząc, że jego pamięć będzie żyła we wszystkich tych, których inspirował - napisał Zachary Taylor McGinnis, agent Axelroda.

Źródło: Flickr/5of7

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

Źródło: Interia

Następny artykuł