Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię Źródło: Fot. Facebook/ Sanatorium miłości TVP

Polsat, TVN czy TVP w ostatnim czasie w znacznym stopniu skupiają się na tworzeniu reality show, których uczestnicy mogą stać się bliscy ich widzą. Dzięki temu powstał również format Sanatorium miłości, wokół którego teraz wybuchła ogromna afera. Chodzi o Panią Wiesię.

Zarówno Polsat jak i inne stacje nadające na terenie naszego kraju, w ostatnim czasie zalewają nas programami typu reality show. Ich bohaterami zwykle są postaci, które mają za zadanie zjednać sobie widzów oraz wywołać u nich tak duże emocje, by chętnie wracali przed telewizory. Jedną z najpopularniejszych tego typu produkcji jest Sanatorium miłości, w którym oglądać możemy próby znalezienia miłości przez ludzi po 60 roku życia.

Ich historie wzruszają widzów, którzy nie mogą doczekać się kolejnych odcinków, a przynajmniej tak było do tej pory. Teraz wszystko może się zmienić, gdyż wokół programu rozpętała się ogromna burza.  Widzowie zostali oszukani, a cała sprawa wyszła na jaw.

Widzowie Sanatorium miłości zostali oszukani

Wiesława Kwiatek od samego początku wzbudzała ogromne kontrowersje, ale i zdobyła sympatię wielu widzów. Była jedną z najbardziej kolorowych gwiazd Sanatorium miłości, okazuje się jednak, że jednocześnie oszukiwała wraz z TVP wszystkich widzów. Teraz sprawa wyszła na jaw i wiele osób jest rozczarowanych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że słynna już pani Wiesia tak naprawdę jest aktorką-amatorką, a nie zwyczajną uczestniczką show. Kobieta ma już doświadczenie w graniu w produkcjach telewizyjnych, a widzowie nawet odkryli, w jakiej stacji pojawiała się wcześniej. Gościł ją w jednej ze swoich produkcji Polsat. 

Pani Wiesia była gwiazdą Polsatu

Kolorowa gwiazda Sanatorium miłości występowała w produkcji Nieoczekiwana zmiana, która emitowana była przez stację Polsat Cafe. To ogromny cios wymierzony w widzów, którzy zgodnie z fabułą programu zapewne spodziewali się, że na ekranach zobaczą zwyczajnych emerytów szukających miłości, a nie aktorów. 

Dzisiaj grzeje: 1.Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2.Wyciekło nagranie. Film z bijatyki Pięknych i Młodych poraża, wiadomo już kto zaczął

Natychmiast pojawiło się wiele głosów sugerujących, że zabieg taki był celowy, a pani Wiesia jest podstawiona. Argumentem przemawiającym za tą wersją jest jest zachowanie kobiety. To właśnie ona najbardziej przyciąga uwagę i przez wielu nazywana już jest największą gwiazdą przyciągającą widzów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News