Polsat, Wszystkich Świętych
pixabay.com jozefbabij
Weronika Wasiak - 8 Października 2020

Widzowie Polsatu usłyszeli jako pierwsi. Wiadomo, do czego może dojść we Wszystkich Świętych

Widzowie stacji Polsat jako pierwsi dowiedzieli się, do czego może dojść 1 listopada. Dzień Wszystkich Świętych już za kilka tygodni, a w opinii publicznej pojawia się coraz więcej niepewności.

Na antenie Polsat News głos zabrał prof. Tomasz Wąsik. Ekspert wprost odniósł się do tegorocznych obchodów Wszystkich Świętych, do których nie zostało już wiele czasu. Co może się wydarzyć? Przekazywane przez niego informacje nie należą do szczególnie pokrzepiających.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Na antenie stacji Polsat padły niepokojące słowa ws. Wszystkich Świętych

Prof. Tomasz Wąsik, wirusolog ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, w rozmowie z dziennikarzem Polsat News przyznał, że w jego opinii obchodzenie 1 listopada w taki sam sposób, jak odbywało się to dotychczas, w dobie epidemii koronawirusa może nieść za sobą opłakane skutki. Ekspert zwrócił się do Polaków z prośbą, by w tym roku zrezygnowali z wizyty na cmentarzu, przynajmniej tego jednego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Jeśli wszyscy masowo ruszymy na groby, to jest raj dla wirusa. […] Jeśli będziemy zachowywać się tak, jak do tej pory, to tych grobów do odwiedzania w przyszłym roku z powodu koronawirusa będzie więcej - mówił na antenie Polsat News prof. Tomasz Wąsik.

Wirusolog przyznał również, że jego zdaniem, wprowadzone w żółtej strefie obostrzenia, które od 10 października będą obowiązywać na terenie całego kraju, nie są wystarczające. Jak twierdzi, rząd powinien uświadomić społeczeństwo, że w świetle tak dynamicznie rozwijającej się sytuacji epidemiologicznej, jakiekolwiek zgromadzenia nie są wskazane, również te z ograniczeniami liczby uczestników.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

- 75 osób uczestniczących w imprezie okolicznościowej to za dużo. […] Lepiej przełożyć wesele, posłuchać mszy świętej w radiu czy obejrzeć telewizji. Tam też ten dystans jest niezachowywany, nie wszyscy noszą maseczki - dodał prof. Wąsik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W "Milionerach" wyśmiano uczestnika. Sam Hubert Urbański nie spodziewał się kontrowersji
  2. Anna Lewandowska ma w rodzinie bohaterkę. Amerykanie chcą stworzyć serial o jej życiu
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News