Polsat przekazał smutne wiadomości
Pikio.pl
Monika Majko - 7 Października 2020

Weselnicy usłyszeli potężny huk, od razu rzucili się na pomoc. Niestety, nie udało się jej uratować, Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość

Polsat przekazał wyjątkowo smutne wiadomości, nie żyje starsza kobieta, która bawiła się na jednym z wesel w zachodniej Polsce. Goście usłyszeli ogromny huk, po czym natychmiast rzucili się na pomoc. Najnowsze informacje w tej sprawie właśnie obiegły media. Okoliczności śmierci kobiety wyjaśnia prokuratura.

Polsat przekazał najnowsze informacje w sprawie wstrząsającego wypadku, niestety, nie udało się uratować życia starszej kobiety. Do zdarzenia doszło na jednym z wesel, które w miniony weekend odbyły się w zachodniej Polsce. Okoliczności śmierci bada lokalna prokuratura.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Polsat przekazał najnowsze informacje w sprawie wypadku na weselu w Zielonej Górze

Do niewiarygodnej tragedii doszło na jednym z wesel, które odbyło się 3 października br. w sali w Krępie pod Zieloną Górą. Podczas zabawy z sufitu zerwała się kula dyskotekowa, która spadła na głowę 82-letniej kobiety. Staruszka straciła przytomność, weselnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Ratownicy reanimowali poszkodowaną i zdołali przywrócić jej funkcje życiowe, następnie kobieta została przetransportowana do szpitala. Staruszka miała poważne obrażenia głowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Nie żyje 82-letnia kobieta, na którą podczas wesela spadła kula dyskotekowa

Niestety, media właśnie przekazały smutne wiadomości. 82-latka zmarła w szpitalu po kilku dniach walki o życie. Należała do kręgu najbliższej rodziny pary młodej.

– W zielonogórskim szpitalu zmarła 82-latka, która trafiła tam w sobotę z obrażeniami głowy po tym, jak podczas zabawy weselnej spadła na nią kula dyskotekowa – przekazał w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Teraz sprawę okoliczności śmierci 82-latki bada teraz Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze. Dochodzenie ma wyjaśnić przyczyny tragedii, która wydarzyła się na weselnej sali i doprowadziła do śmierci staruszki.

- Jest ono prowadzone z art. 155 Kodeksu karnego mówiącego o odpowiedzialności za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka. Obecnie toczy się w sprawie, nie ma w nim podejrzanych – poinformował rzecznik Zbigniew Fąfera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News