Przyłożył jej do szyi nóż, straszne doniesienia z SOR-u. Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji przekazała wieści o niebezpiecznym zajściu

Przyłożył jej do szyi nóż, straszne doniesienia z SOR-u. Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji przekazała wieści o niebezpiecznym zajściu Źródło: .

Polsat przekazał informacje o mężczyźnie, który nie miał żadnych oporów, by zaatakować pielęgniarkę pracującą w miejscowym szpitalu. Początkowo był skrępowany pasami, lecz szybko udało mu się z nich wyzwolić. Częstochowska placówka przeżyła chwile grozy.

Polsat informuje o zdarzeniu w polskim szpitalu: mężczyzna kompletnie nad sobą nie panował. Kiedy został przewieziony do szpitala, miał otrzymać należną pomoc - swoim zachowaniem sam zadecydował, że szybko jej nie dostanie. Zaczął terroryzować pielęgniarki.

Polsat: mężczyzna oswobodził się z pasów i zaczął siać terror na SOR-ze

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 3 na 4 listopada, częstochowski SOR otrzymał wiadomość o przyjeździe pewnego mężczyzny. O 1 w nocy do szpitala przy ulicy Mirowskiej trafił 27-latek, który został przywieziony karetką. Personel został od razu uprzedzony przez ratowników, że pacjent zachowuje się jakby był pod wpływem jakichś środków odurzających. Był po prostu nie do obezwładnienia.

Załoga SOR w takim przypadku zdecydowała się przypiąć mężczyznę pasami do łóżka. Wydawał się być dobrze unieruchomiony, co zostało kilkukrotnie sprawdzone. Nie wiadomo w jaki sposób, ale 27-latek dał radę wyzwolić się z pasów. Kiedy odzyskał wolność, zaczął biegać po SOR-ze i wykrzykiwał groźby pod adresem personelu - obecnych lekarzy i pielęgniarek. 

Kobieta poczuła nóż na gardle. Modliła się o przeżycie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pewnym momencie podbiegł do jednej z przestraszonych pielęgniarek, złapał ją i przystawił jej nóż do szyi. Kobieta była pewna, że ten dyżur przypłaci życiem, nigdy nie widziała tak agresywnego pacjenta. Ostatecznie 27-latek nie spełnił żadnej ze swoich gróźb i oddalił się spokojnie ze szpitalnego SOR-u. Natychmiast wezwano policję, która szybko namierzyła agresora - znajdował się w bliskiej okolicy placówki.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. TVN przekazał wiadomości o pilnym ostrzeżeniu IMGW. Szczególnie zagrożone są 2 województwa, będzie bardzo niebezpiecznie

- 27-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję po tym, jak w izbie przyjęć szpitala w Częstochowie groził personelowi, a jednej z pielęgniarek przyłożył nóż do szyi - potwierdziła aspirant sztabowa Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji.

Mężczyzna natychmiast został przewieziony do izby zatrzymań w Katowicach. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Jak informuje jeden z reporterów RMF FM, Marcin Buczek, zatrzymany usłyszał dwa zarzuty: znieważenia personelu szpitala oraz stosowania gróźb wobec pracowników szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mąż wypowiedział 9 słów, przez które jego żona wylądowała w psychiatryku. Kobieta do dzisiaj nie może dojść do siebie, ciągle je wspomina
  4. Sobolewski ostro o Tusku: "Przestraszył się, że przegra z uczniem Lecha Kaczyńskiego"
  5. 6-letnia Asia przeszła operację mózgu, ale to był dopiero początek. Lekarze znaleźli groźny ogromny nowotwór, trwa dramatyczna walka z czasem

Źródło: Polsat News

Następny artykuł