Niewyobrażalny dramat gwiazdy Polsatu, przekazała rozpaczliwą wiadomość. Teść pilnie trafił do szpitala

Niewyobrażalny dramat gwiazdy Polsatu, przekazała rozpaczliwą wiadomość. Teść pilnie trafił do szpitala Źródło: East News Piotr Molecki

Gwiazda telewizji Polsat obecnie przechodzi bardzo trudny okres. Jej teść niedawno wylądował w szpitalu. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa w Polsce, kobieta nie może go nawet odwiedzić.

Jedna z gwiazd telewizji Polsat przeżywa od niedawna dramat po tym, jak jej teść trafił w ciężkim stanie do szpitala. Sytuację dodatkowo komplikuje epidemia koronawirusa w Polsce. Kobieta i jej mąż nie mogą odwiedzić pacjenta ze względu na środki bezpieczeństwa.

Występująca w telewizji Polsat Ola Jordan obecnie skupia się na tym, by wspierać swojego męża po rodzinnym dramacie. Ojciec Jamesa Jordana niedawno przeszedł udar mózgu i wylądował w jednym z polskich szpitali. Małżeństwo nie może go odwiedzić w związku z nowymi zaleceniami odnośnie zachowania środków ostrożności w czasie, gdy w Polsce panuje epidemia koronawirusa.

Mąż gwiazdy telewizji Polsat apeluje do społeczeństwa

Jeszcze niedawno Ola Jordan stała się wielką gwiazdą telewizji Polsat. Kobieta dołączyła do składu jury w programie "Taniec z gwiazdami". W popularnym show wyróżniła się głównie dzięki swojej empatii oraz pozytywnemu podejściu. Teraz jej pogody ducha potrzebuje przede wszystkim mąż Oli, James Jordan, który niedawno opublikował emocjonalny wpis w mediach społecznościowych.

Teść gwiazdy telewizji Polsat trafił do szpitala kilka miesięcy temu. Mężczyzna opuścił placówkę medyczną 19 marca. Niestety jego stan znowu się pogorszył i ponownie został przewieziony na oddział. Ojciec Jamesa Jordana przeszedł udar mózgu. Jak podaje portal Wirtualna Polska, mąż Oli Jordan bardzo przeżywa fakt, że nie może odwiedzić swojego taty ze względu na zalecenia rządu i ministerstwa zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Znów mam złamane serce, ponieważ mój tata ponownie został przewieziony do szpitala po kolejnym udarze. Chciałbym iść i go zobaczyć, potrzymać za rękę, ale nikt nie może. Chciałbym pójść do mamy i ją przytulić. Ludzie myślą, że można chodzić do parków, aby się opalać itp. Zostańcie w domu, nie bądźcie samolubni! - napisał na swoim Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne informacje z samego rana. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało najgorszą wiadomość

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Odkąd Polsat wstrzymał pracę, Ola Jordan może w pełni poświęcić się swojemu mężowi i wspierać go w tych trudnych chwilach. Para będzie czekała na koniec epidemii, by wreszcie móc odwiedzić mężczyznę w szpitalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka nadzieja na początek końca epidemii w Hiszpanii. Liczbą zarażonych wyprzedzili Włochy, ale w końcu pojawiły się dobre informacje
  2. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób
  3. Naukowcy wyliczyli, kiedy Polacy mogą wrócić do pracy. Termin dla wielu będzie powodem do płaczu
  4. Premier Morawiecki przekazał w Sejmie ponure wiadomości. Zaapelował do wszystkich Polaków
  5. Babcia poradziła wnuczce, żeby spaliła liść laurowy w domu. Efekt okazał się niesamowity, zaraz zapaliła drugi
  6. 40-latka złamała obostrzenia podczas robienia zakupów. Policja ją obezwładniła

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News