Nie żyje gwiazda show Polsatu. Niestety, zmarła zaledwie kilka miesięcy po ślubie

Nie żyje gwiazda show Polsatu. Niestety, zmarła zaledwie kilka miesięcy po ślubie Źródło: .

Polsat pożegnał jedną ze swoich gwiazd. Cała produkcja najnowszego show stacji złożyła kondolencje zdruzgotanej rodzinie. Jeszcze niedawno kobieta tańczyła i bawiła się na swoim ślubie,

Polsat nie omieszkał złożyć kondolencji rodzinie kobiety, która nagle zmarła niedawno świętując swój wyczekany ślub. Wszyscy, którzy ją znali, nie mogą uwierzyć, że nie żyje - zapamiętali ją jako energiczną i uśmiechniętą.

Polsat: Ola zmarła kilka miesięcy po swoim ślubie

Ola zawsze miała uśmiech na twarzy i wprowadzała dobrą aurę. Szybko zyskała sympatię widzów. Była jedną z panien młodych, które wzięły udział w show stacji Polsat "Cztery wesela". Kobieta pojawiła się w 6. odcinku programu, a jej historia poruszyła wszystkich. Chorowała na nowotwór już od dłuższego czasu, wykryto go jeszcze podczas, kiedy kobieta była w ciąży. Urodziła zdrową córeczkę, a Ola nadal zmagała się z chemioterapią. Czuła się już lepiej, jednak przegrała tę walkę.

- Produkcja programu „Cztery Wesela” składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę - napisano na oficjalnym profilu programu.

Ślub był niczym z bajki, tak, jak go sobie wymarzyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Udział w programie dał jej wiele radości i jak sama mówiła, zdecydowanie przewartościował jej życie. Z kolei jej partner, Arek, zachwycał się, że ma tak wspaniałą rodzinę.

- Na nowo odkryłam i pokochałam swojego narzeczonego Arka. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji - opowiadała Ola. Wymarzyła sobie ślub w stylu boho, pełen łapaczy snów, kwiatów i girland.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

- Dobrze bawiła się podczas realizacji zdjęć, a to było w tamtym momencie najważniejsze. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę jak Ola! - można przeczytać w oficjalnym, ostatnim "pożegnaniu" stacji Polsat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  2. Tylko w styczniu było prawie 400 kontroli. Grozi grzywna nawet na 5 tysięcy zł
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News