10 dzieci i dwie nauczycielki poszkodowane, służby podjęły pilną akcję. Polsat donosi o tragedii w szkole

10 dzieci i dwie nauczycielki poszkodowane, służby podjęły pilną akcję. Polsat donosi o tragedii w szkole Źródło: .

Polsat poinformował o okropnej tragedii. W szkole wybuchł ogromny pożar. Poszkodowanych jest 10 dzieci. Ranne zostały również dwie nauczycielki.

Polsat przekazał wieści o tragicznych wydarzeniach, do których doszło w niemieckiej miejscowości Ellwangen w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. W miejscowej szkole doszło do pożaru, w wyniku którego poszkodowanych zostało 10 dzieci. Ranne się również 2 nauczycielki. Kobiety trafiły do lokalnego szpitala.

Polsat przekazał informacje o dramatycznych wydarzeniach w niemieckiej szkole

To miał być dla dzieci kolejny, zwykły dzień w szkole. Pożar wybuchł w czasie porannej lekcji chemii. Po nieudanym eksperymencie w klasie pojawił się ogień. Jedna z nauczycielek od razu zaczęła gasić szalejące płomienie. W pomieszczeniu natychmiast pojawiły się znaczne ilości gryzącego dymu i chemicznych oparów. W wyniku zdarzenia 10 uczniów odniosło lekkie obrażenia. Lekcja odbywała się w 8 klasie, w zajęciach uczestniczyło 19 dzieci w wieku 13-14 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat poinformował, że lokalna policja prowadzi dochodzenie w sprawie pożaru na lekcji

Straż pożarna szybko opanowała płomienie. Nauczycielki zostały przetransportowane do szpitala. Jedna ma lekkie poparzenia od gaszenia pożaru, druga podrażnione drogi oddechowe. Ich stan nie jest poważny. Poszkodowani uczniowie skarżyli się na lekkie zawroty i bóle głowy oraz nudności, jednak ratownicy medyczni zapewnili, że ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Dyrektor szkoły w Ellwangen odesłał wszystkich uczniów do domów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Niedobre informacje dotyczące 13. emerytury. Wiadomo, ile stracą emeryci

Na miejscu zdarzenia do południa pracowały jednostki straży pożarnej, policji oraz pogotowia ratunkowego. Trwa śledztwo w sprawie pechowej lekcji chemii, które może wyjaśnić przyczyny wybuchu pożaru. Funkcjonariusze próbują ustalić również dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie masz pojęcia, a policja zauważy od razu. Zabiorą ci dowód i wlepią kosztowny mandat
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News