Poznajecie ją? Była gwiazdą hitowego serialu na Polsacie, dzisiaj trudno ją rozpoznać

Poznajecie ją? Była gwiazdą hitowego serialu na Polsacie, dzisiaj trudno ją rozpoznać Źródło: i.iplsc.com/

Polsat swego czasu emitował prawdziwy hit, który gromadził przed telewizorami prawdziwe tłumy. Kto z nas nie śledził losów pięknych ratowników z Los Angeles. Chociaż wydawać by się mogło, że większość osób wzdychała do Davida Hasselhoffa czy Pameli Anderson, to w pamięci zapadła również urocza Yasmine Bleeth. Mało kto jednak jest w stanie rozpoznać ją dziś.

Polsat w czasie wyświetlania "Słonecznego patrolu" nie miał żadnej konkurencji. Piękne plaże, słoneczne dni i przygody dzielnych ratowników były przepisem na sukces. Serial już dawno zyskał miano kultowego i powstał nawet  jego remake, lecz wierni fani nie ukrywają, że nowa produkcja nijak nie umywa się do serialu, którego emisja rozpoczęła się w 1989 roku. Jedna z gwiazd jest dziś zdecydowanie nie do poznania. 

Kiedyś Polsat pokazywał tę piękność, dziś trudno ją poznać

Polsat wiele razy stawiał na sprawdzone za oceanem produkcje, które w latach 90. były naszym oknem na świat. "Słoneczny patrol" pozwalał marzyć o widokach wzburzonego oceanu i dobrobycie, a oczywiste wdzięki prezentowane na ekranie przez ratownikach w charakterystycznych czerwonych strojach były dodatkowym atutem. Yasmine Bleeth nie zdobyła tak dużej sławy jak jej koleżanka z planu Pamela Anderson. Mimo wszystko ciężar sławy i ogrom pieniędzy, jakie pojawiły się na jej koncie, były przyczyną jej problemów. Trudno dziś rozpoznać w niej wysportowaną ratowniczkę sprzed lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety jej losy nie potoczyły się zbyt dobrze

Yasmine Bleeth była sporym utrapieniem dla ekipy filmowej. Lekceważyła nałożone w umowie wymogi co do sylwetki oraz lubowała się w imprezach. Aktorka korzystała z przywilejów sławy i nie stroniła od narkotyków i alkoholu. Została swego czasu nawet zatrzymana przez policję, po tym jak w aucie, które prowadziła znaleziono narkotyki. Po przeszukaniu jej domu stwierdzono, że również tam znajdują się spore ilości nielegalnych substancji. Od czasu występu w "Słonecznym patrolu", który polscy widzowie mogli oglądać w telewizji Polsat, jej życie znalazło się na równi pochyłej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów

3. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

W mediach pojawia się jedynie w otoczeniu skandali

Wielka kariera skończyła się, gdyż trudno było pracować z aktorką uzależniona od imprez, alkoholu oraz narkotyków. Ząb czasu nie oszczędza nikogo, i również ciało Yasmine Bleeth zaczęło wyglądać inaczej. Wyniszczony przez używki organizm zdecydowanie się zmienił i dziś trudno rozpoznać w niej ratowniczkę z Los Angeles. Od lat aktorka zmaga się z nadwagą, a zdjęcia robione przez fotografów nie pokazują jej niestety w dobrym świetle. Mamy nadzieję, że w końcu uda jej się pokonać problemy i wróci na dobre tory.

Źródło: EAST NEWS / Giles Harrison

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski: „Będą większe obostrzenia”. Minister tłumaczy gdzie i dla kogo, wielu Polaków będzie zdruzgotanych
  2. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  3. Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę
  4. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu
  5. Wiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwisk

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News