Polsat tłumaczy się ze skandalu
YouTube Polsat
Irmina Jach - 5 Stycznia 2021

Polacy byli oburzeni po „oszustwie” w Polsacie. Ekipa przerwała milczenie, już dłużej nie mogli

Sylwester emitowany w telewizji Polsat wzbudził wiele kontrowersji. Widzowie zarzucają stacji między innymi niestosowanie się do zasad reżimu sanitarnego i oszustwo w kwestii repertuaru. Ekipa przerwała milczenie, skomentowała krytyczne doniesienia.

Sylwester w telewizji Polsat był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ostatniego kwartału roku. Wydarzenie to jedna z dwóch imprez, które odbyły się pomimo panującej pandemii koronawirusa. Polacy, którzy zdecydowali się na spędzenie wieczoru w domach, tłumnie zgromadzili się przed odbiornikami.

Polsat wzbudził kontrowersje wśród widzów

Wiele osób z niecierpliwością oczekiwało na zapowiadany występ legendarnego włoskiego tenora Andrea Bocellego. Gdy na scenie pojawił się piosenkarz disco-polo, Czadoman, przebrany za śpiewaka, w internecie zagrzmiało. Fani poczuli się oszukani.

Portal WTV skontaktował się w tej sprawie z managerem Czadomana, Dominikiem Talarkiem. Przedstawiciel zespołu został zapytany, dlaczego prawda o występie piosenkarza disco-polo była ukrywana przez tak długi czas. Promotor artysty stwierdził, że nie była to decyzja muzyka.

- Wydarzenie „Sylwestrowa Moc Przebojów”, którego uczestnikiem był mój artysta, reżyserowane było przez Polsat. [...] Na zamysł stacji i sposób przekazu informacji „na zewnątrz”, my jako zespół nie mieliśmy wpływu - skomentował Dominik Talarek.

Kamil Stoch apeluje do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna, zostało niewiele czasuKamil Stoch apeluje do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna, zostało niewiele czasuCzytaj dalej

Manager Czadomana zaznaczył, że jest przekonany, że Polsat nie kierował się złymi intencjami. Występ piosenkarza miał być niespodzianką dla widzów. Nikt nie spodziewał się tego, że fani Andrea Bocellego poczują się rozczarowani.

- Ze swojej strony mogę dodać tyle - telewizja Polsat w mojej ocenie nie miała w zamiarze zawieść kogokolwiek, a tym bardziej swoich wspaniałych widzów - dodał.

Dominik Talarek zaznaczył, że sylwestrowy występ był świetną okazją, by pokazać wszechstronność Czadomana, który doskonale sprawdza się nie tylko jako piosenkarz nurtu disco-polo, ale także wykonawca innych gatunków muzycznych.

- Cieszy mnie fakt, iż wygrana Pawła Dudka, znanego szerszej publiczności pod pseudonimem artystycznym Czadoman, w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pokazała możliwości wokalne mojego artysty, jak również pozwoliło nam, nawiązując do jednego z występów w tym programie, uświęcić tak ważną chwilę, czyli rozpoczęcie nowego roku - napisał manager piosenkarza.

Byliście zaskoczeni niespodzianką, którą przygotował dla telewidzów Polsat? Czy występ Czadomana był dobrą alternatywą dla koncertu w wykonaniu doskonałego włoskiego tenora?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: WTV

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News