Polsat poinformował o niewyobrażalnej tragedii na południu Polski. Nie żyje 3 nastolatków

Polsat poinformował o niewyobrażalnej tragedii na południu Polski. Nie żyje 3 nastolatków Źródło: Zawiercie112

Polsat podał tragiczne informacje o zdarzeniu, w wyniku którego zginęło 3 nastolatków. Do tragedii doszło na południu Polski, do akcji wezwano śmigłowiec pogotowia ratunkowego. Niestety nie udało się ich uratować.

Polsat przekazał tragiczne informacje o wypadku samochodowym, w wyniku którego śmierć poniosło trzech 19-letnich chłopaków. Ich auto zderzyło się z rozpędzonym TIR-em.

Polsat podał informacje o makabrycznym wypadku na południu Polski

Informacja o wypadku pojawiła się w pierwszej kolejności na portalu Zawiercie112. Tam też poinformowano, że doszło do zderzenia na ulicy Skarżyckiej, pomiędzy dwiema dzielnicami Zawiercia - Skarżycami i Pieckami. Na łuku drogi, 19-latek kierujący czarnym Seatem Leonem wpadł w poślizg, którego nie był w stanie opanować.

Jak poinformował nadkom. Andrzej Świeboda z policji w Zawierciu, wskutek poślizgu auto zjechało na przeciwny pas drogi i uderzyło bokiem w jadącą z przeciwka cysternę. W wyniku uderzenia  czarny Seat odbił się i wpadł jeszcze na przystanek autobusowy.

Tragiczna śmierć trzech nastolatków. Policja stara się ustalić dokładny przebieg wypadku

W aucie jechało trzech nastolatków. Wszyscy zginęli na miejscu, ciała dwóch z nich były zakleszczone w aucie. Na miejsce przyleciał śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety, okazało się, że ratownicy nie mogli już nic zrobić. Droga została zablokowana, a na miejsce przyjechał prokurator. Policja zajmuje się ustaleniem dokładnego przebiegu wypadku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na portalu Zawiercie112 pojawiły się komentarze dotyczące wypadków. Internauci zamieszczali wyrazy współczucia dla rodziny, niektórzy również mówili o zagrożeniach, jakie czyhają na lokalnych drogach.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Niedobre informacje dotyczące 13. emerytury. Wiadomo, ile stracą emeryci

- Trochę mi żal chłopaków, ale gdyby jechali wolno, to Leon nie wpadłby w poślizg i wszyscy by dojechali na miejsce - pisał internauta.

- Nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, a teren też nie pozwala na szaleństwo i to się tak właśnie kończy - komentował inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: Polsat

Następny artykuł