Media nie miały o tym pojęcia, Piotr Fronczewski miał kolejny atak serca. Niepokojące doniesienia o gwiazdorze seriali Polsatu

Media nie miały o tym pojęcia, Piotr Fronczewski miał kolejny atak serca. Niepokojące doniesienia o gwiazdorze seriali Polsatu Źródło: screen/youtube

Telewizja Polsat uważa Piotra Fronczewskiego za swojego czołowego aktora. Informacje, które ostatnio do nas napłynęły, są wstrząsające i spowodują szok najwierniejszych fanów. Okazuje się, że miał atak serca, a teraz opowiedział o szczegółach swojej tragedii.

Polsat to stacja z którą utożsamiany jest Piotr Fronczewski. "Rodzina zastępcza" przyniosła mu jeszcze większą sławę, dlatego nic dziwnego, że tysiące fanów, przeżywała jego atak serca. Dopiero po jakimś czasie, aktor zdecydował się opowiedzieć o tym, co mu się przydarzyło. Historia pełna szczegółów aż przyprawia o gęsią skórkę. 

Gwiazda seriali w telewizji Polsat miała atak serca 

Już jakiś czas temu media obiegły informacje, że 73-letni Piotr Fronczewski miał atak serca. Sam aktor przez wiele tygodni nie wypowiadał się na temat swojego stanu zdrowia i tego, co dokładnie się wydarzyło. Jak sam określał, musiał dojść do pełni sił, by być gotowym spokojnie o tym opowiedzieć. Teraz właśnie nadszedł ten wyjątkowy moment. 

Z jego historii wynika, że piękny, słoneczny dzień zupełnie nie zwiastował, że za chwilę stanie się coś strasznego. Wyznał, że postanowił wybrać się do kina i wszystko zaczęło się chwilę po tym, jak zasiadł wygodnie na sali. Tłumaczy, że poczuł mocne ukłucie w sercu, a każde kolejne było jeszcze bardziej nieprzyjemne, co zupełnie go dezorientowało. 

- Opuściłem salę kinową, wsiadłem w samochód i nie wiedziałem, co robić – może pojadę do domu, może wezwę karetkę... - relacjonuje w rozmowie z ""Super Expressem". 

Jak się okazuje, Fronczewski zdecydował się na odważny krok, bowiem czując się coraz gorzej, wsiadł do samochodu i samodzielnie go poprowadził. Przyznaje jednak, że droga była potworna. Nie mogąc kontrolować swojego ciała, jechał po poboczu czy torach tramwajowych, stwarzając zagrożenie nie tylko dla samego siebie, ale przede wszystkim dla innych. Udało mu się jednak dotrzeć szczęśliwie na oddział kardiologiczny, gdzie lekarz stwierdził atak serca i zalecił natychmiastową operację. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Problemy zdrowotne aktora 

Po leczeniu, gwiazdor serialu "Rodzina zastępcza" na szczęście doszedł do siebie, jednak, jak się okazuje, nagłe pogorszenie stanu zdrowia nie było jego pierwszym. Fronczewski już od długiego czasu ma problemy z sercem.

- Jestem człowiekiem arytmicznym. Od dłuższego czasu mi to towarzyszy, do tego pojawiły się napadowe migotania przedsionków, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Oswojony byłem ze swoją arytmią - wyznaje gwiazdor.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  2. Aktorka Rodzinki.pl zmarła NAGLE tuż przed premierą. Wszyscy byli zdruzgotani
  3. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia
  4. Pracownica Rydzyka nie wytrzymała i ujawniła szokującą tajemnicę. W tle Jan Paweł II, wbije was w ziemię
  5. Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę, która odbiera mowę (Zdjęcia)
  6. PiS zrzuca nieoczekiwaną bombę na Biedronkę i Lidla. Wasze portfele aż zawyją z bólu, będziecie wściekli
  7. Oliwia Bieniuk ubrała się w słynny strój Roksany Węgiel! Obie są jeszcze dziećmi, internauci oniemieli

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News