Najpiękniejsza gwiazda Polsatu była w gigantycznej liczbie związków. Poszukuje kolejnego pocieszyciela

Najpiękniejsza gwiazda Polsatu była w gigantycznej liczbie związków. Poszukuje kolejnego pocieszyciela Źródło: Screen/Polsat/Love Island Wyspa Miłości

Nowa gwiazda telewizji Polsat była w ogromnej liczbie związków. Piękna twarz nowego programu tej stacji chce znaleźć kolejnego mężczyznę. Jej udział w nowym show z pewnością wiele namiesza.

Polsat ma nową gwiazdę, którą jest przepiękna Beata Grucela. Nowa uczestniczka programu "Love Island" miała już wielu partnerów. Teraz przyszedł czas na poznanie kogoś nowego w show Polsatu. Energiczna blondynka z pewnością zyska wielu wielbicieli.

Kim jest piękna gwiazda telewizji Polsat

Beata Grucela ma 27 lat i pochodzi ze Śląska. Piękna blondynka zachwyca wszystkich swoją urodą. Czarujące oczy, subtelny uśmiech i nienaganna sylwetka z pewnością nie pozostaną niezauważone w nowym hitowym programie Polsatu, "Love Island". Kobieta nie boi się wyzwań, tryska od niej energia i uwielbia spędzać czas na łonie przyrody. 

Znajomi nowej gwiazdy Polsatu mówią o niej, że jest niezwykle szalona i odważna. Uwielbia także zdobywać nowe doświadczenia i jest otwarta na wiele wyzwań. Zawsze stara się myśleć pozytywnie i dostrzega światełko w tunelu nawet w najgorszych, życiowych sytuacjach. Bez problemu nawiązuje nowe kontakty i stara się żyć najbardziej intensywnie, jak to tylko możliwe. Kobieta kocha podróże, ale także wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jej wielką pasją jest boks oraz ceramika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na co dzień urocza blondynka jest wizażystką i wkrótce chce otworzyć swój własny salon urody. Gdy ma wolną chwilę, pracuje również przy projektach IT. Jak sama o sobie mówi, nie potrafi stać długo w jednym miejscu. Być może dlatego właśnie zmienia swoich partnerów jak rękawiczki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Beata Grucela miała bowiem już w swoim życiu 11 partnerów, z czego tylko 4 zalicza jako poważnych kandydatów. Ostatni związek kobiety został zakończony przez pracoholizm jej byłego wybranka. Teraz piękna blondynka szuka nowego kandydata do wspólnych przygód i ma nadzieję, że właśnie w "Love Island" uda się jej kogoś takiego poznać. Mężczyzna w jej ocenie powinien mieć duże poczucie humoru, a także być dojrzałym i odpowiedzialnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Polaków odciętych od 500 plus. Ty także możesz mieć problem
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

źródło: Wp

Następny artykuł