Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu

Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu Źródło: Pixabay - Arcaion

Polsat postanowił poinformować Polaków o smutnym wypadku, który miał miejsce w jednym z polskich miast. 2-latek zmarł po tym, jak został zmiażdżony. Okoliczności jego śmierci są przerażające.

Polsat przedstawił swoim widzom smutne wieści dotyczące wypadku, do którego doszło dziś w jednym z dużych polskich miast. Jego konsekwencje okazały się tragiczne. Dowiedzieliśmy się, że na skutek przykrego wydarzenia śmierć poniosło 2-letnie dziecko, które nie miało żadnych szans na to, by uniknąć wypadku. Natychmiastowy przyjazd pogotowia ratunkowego nie wystarczył, by uratować jego życie.

Nieszczęśliwy incydent miał miejsce w Siedlcach w województwie mazowieckim. Polsat ze szczegółami opowiedział o przyczynach zdarzenia, po którym życie stracił mały chłopiec. Widzowie z całego kraju nie kryją wielkiego smutku po tym, do czego doszło. Część z nich zastanawia się, czy uniknięcie tak wielkiej tragedii było możliwe. Na to pytanie odpowiada raport służb, które szybko znalazły się na miejscu dramatu.

Polsat przedstawił smutne informacje. Nie żyje chłopiec

Do wielkiego dramatu doszło dzisiaj w Siedlcach w godzinach porannych. Pewien mężczyzna postanowił na własną rękę spróbować naprawić samochód. W tym celu postawił pojazd na podwórku, gdzie bawił się jego 2-letni synek. Nie przewidział jednak, że stan pojazdu jest naprawdę zły. To właśnie przez to dziecko poniosło tragiczną śmierć.

Gdy mężczyzna starał się naprawić auto, nagle włączył się silnik, w związku z czym samochód zaczął szybko poruszać się do przodu. Nieszczęśliwie na jego drodze stał 2-letni chłopiec, który został przygnieciony do ściany przez pędzący pojazd. Na miejscu błyskawicznie pojawiło się pogotowie ratunkowe wezwane przez ojca dziecka. Chłopiec w stanie krytycznym trafił do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

Polsat przedstawia nieszczęśliwą historię chłopca

Na miejscu tragedii zjawiła się policja w celu zbadania ojca dziecka. Okazało się, że był w pełni trzeźwy. Natychmiast zabrano się więc za wyjaśnianie przyczyn śmierci chłopca. Po kilku godzinach śledztwa wszystko udało się wyjaśnić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z wyników dochodzenia wynika, że zawinił problem techniczny samochodu, nie było w tym elementu ludzkiego błędu. Ojcu nie zostaną postawione żadne zarzuty, jednak znacznie większym zmartwieniem jest nagłe, tragiczne odejście jego syna. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Wakacje zamieniły się w piekło, 6 osób nie żyje, 190 rannych. Porażające informacje TVN

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News