Z ostatniej chwili: Polsat podaje przyczynę nagłej śmierci słynnego piłkarza reprezentacji. Wstrząsające

Z ostatniej chwili: Polsat podaje przyczynę nagłej śmierci słynnego piłkarza reprezentacji. Wstrząsające Źródło: pikio.pl

Polsat podał zaskakującą informację. Śledczy, zajmujący się śmiercią wieloletniego reprezentanta kraju w piłkę nożną odkryli, co było przyczyną jego śmierci.

Polsat w sobotę podał przerażającą informację o śmierci zasłużonego piłkarza. Były zawodnik kadry Hiszpanii i reprezentant tak uznanych w świecie piłkarskim marek, jak Sevilla FC, Atletico Madryt, Real Madryt, czy Arsenal Londyn, zmarł w wypadku samochodowym, wypadając z drogi. Przy okazji pogrzebu zasłużonego piłkarza wyszło na jaw, co stało za jego śmiercią. Te okoliczności są co najmniej wstrząsające.

Polsat informuje: wada jego samochodu przyczyną śmierci Reyesa

Jose Antonio Reyes, który przez lata elektryzował kibiców piłki nożnej na całym świecie zginął na drodze łączącej jego rodzinną Sewillę z małą miejscowością Utrera. Piłkarz, prowadzący pojazd marki Mercedes, pędził z prędkością 237 km/h i nagle spadł z drogi, a jego drogi samochód stanął w ogniu. Jak się okazało, jednak to nie prędkość była czynnikiem, który sprawił, że piłkarz i jego dwóch kuzynów, znajdujących się na tylnych siedzeniach nie przeżyło.

Mercedes należący do Reyesa, który kończył już swoją piłkarską karierę, miał od miesięcy niesprawdzane ciśnienie w oponach. Prędkość, jak i bardzo ciepła pogoda sprawiły, że koło po prostu pękło, a zawodnik hiszpańskiej Extremadury stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w przepaść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piłkarski świat pożegnał Reyesa

Śmierć Reyesa w tak tragicznych okolicznościach spotkała się z natychmiastową reakcją piłkarskiego świata. Mężczyzna został pożegnany przez działaczy, kolegów z drużyn, w których miał okazję występować, jak i kibiców, którzy tłumnie stawili się na jego pogrzebie.

- Mój pierwszy wielki przyjaciel w profesjonalnej karierze, mój współlokator, który zawsze chciał spać przy włączonej klimatyzacji - nawet przy minus 10 stopniach. Również skromny facet, zawsze z uśmiechem na twarzy. Świetny piłkarz i człowiek. Nie mogłem obudzić się dzisiaj w gorszy sposób. Nigdy nie zapomnę, gdy Ty i Twoja rodzina przyjęliście mnie podczas moich pierwszych Świąt Bożego Narodzenia w Anglii, kiedy miałem 16 lat i byłem samotny. Nigdy też nie zapomnę naszych meczów piłką tenisową na siłowni - napisał w mediach społecznościowych inny z reprezentantów Hiszpanii, a obecnie zawodnik Monaco, Cesc Fabregas, występujący z Reyesem w Arsenalu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne i uwłaczające! Legendarna aktorka PRL zostanie pochowana dopiero PÓŁ ROKU po śmierci. Ręce opadają
  2. Ujawniono stare zdjęcia Beaty Szydło. Była premier wolałaby, żeby NIKT ich nie zobaczył. Doświadczycie szoku życia! 
  3. List córki do Martyny Wojciechowskiej rozrywa serce. To jednocześnie przykre i poruszające
  4. BEZCZELNE tłumaczenie mężczyzny, który celowo przejechał psa. Ujawniono fragment rozmowy
  5. Do sieci wyciekły prywatne zdjęcia Sławomira. Jego żona nie ma na sobie praktycznie NIC [Zdjęcia]
  6. Koszmarne anomalie pogodowe, pojawią się niebezpieczne wyładowania. Pilny alert IMGW w TVN

Źródło: Polsat News

Następny artykuł