Aktorka hitów Polsatu i TVP miała wypadek. W sieci pojawiło się zdjęcie, aż ciarki przechodzą przez ciało

Aktorka hitów Polsatu i TVP miała wypadek. W sieci pojawiło się zdjęcie, aż ciarki przechodzą przez ciało Źródło: Pikio

Polsat wypuścił spod swoich skrzydeł wiele talentów. Jednym z nich jest ta aktorka, która zagrała w wielu serialowych hitach stacji oraz w kasowych polskich filmach. Niedawno doznała wypadku. Zdjęcie, które trafiło do sieci pokazuje, co dokładnie stało się aktorce.

Polsat to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Aktorzy grający w serialach stacji osiągają ogromne sukcesy i mogą pochwalić się sporą rzeszą fanów. Takim gronem fanów może pochwalić się jedna z bardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Niestety niedawno doznała wypadku, przez który przez jakiś czas nie będzie mogła spełniać się zawodowo. Kobieta opublikowała na Instagramie zdjęcie obrażeń. Aż przechodzi gęsia skórka. 

Polsat - jak zareaguje na brak aktorki?

Choć aktorka nie należy do tych, którzy nadmiernie chwalą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jest powszechnie znana i na Instagramie śledzi ją dosyć spora grupa ludzi. Aktorka niedawno wstawiła tam zdjęcie, na którym widać, że doznała wypadku. Na szczęście nie był on bardzo poważny, choć przez jakiś czas aktorka może zapomnieć o chodzeniu, tym bardziej graniu. 

Okazuje się, że aktorka zraniła się, gdy próbowała pomóc. Gdy oddawała swoje stare meble dla potrzebującej rodziny, chciała pomóc panom od przeprowadzki, skończyło się to dla niej jednak tragedią. Aktorka pokazała zdjęcie palca u stopy, który jest w bandażu. 

- Pomaganie czasem nie popłaca. Przy przenoszeniu moich starych mebli, które za pośrednictwem fundacji oddałam potrzebującej rodzinie, pomagałam panom, którzy meble przewożą... i taki wypadek. Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby Wam nie cierpła skórka - napisała na swoim Instagramie Roma Gąsiorowska.

Ciekawe jak zareagują władze stacji na ten nieplanowany urlop aktorki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W każdym razie, auta nie mogę prowadzić przez kilka dni. Rivanol, szare mydło i Dzogczen to jest mój klimat na dziś. I tak jakoś przyszło mi do głowy: paluszek i główka to szkolna wymówka... Nic dzisiaj nie robię. Odpoczywam - dodała. Wygląda na to, że przyda się jej odpoczynek i przerwa od aktorstwa.

Sukcesy i kariera aktorki 

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Roma Gąsiorowska ukończyła szkołę teatralną w Krakowie. Jeszcze w czasie studiów zagrała u Jerzego Stuhra w "Pogodzie na jutro". Później pojawiały cię coraz większe angaże i szanse na pokazanie swojego talentu. Wystąpiła w kasowym filmie Jana Komasy "Sala Samobójców", w którym zagrała jedną z głównych ról. Swój talent pokazała również w hicie "Wojna polsko-ruska", czy w obu częściach "Listów do M.". Gąsiorowska zagrała w kilkunastu serialach oraz sztukach teatralnych. Obecnie możemy oglądać ją na deskach Teatru Rozmaitości w Warszawie oraz w Teatrze Soho. 

Gąsiorowska jest matką dwójki dzieci. Jest zdeklarowaną wegetarianką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara nowego wirusa poza Chinami
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News