Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości

Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości Źródło: unsplash.com David Tomaseti

Polka zmarła zupełnie niespodziewanie. Długo nie było pewne, co doprowadziło do jej śmierci, jednak teraz nie ma już żadnych wątpliwości.

37-letnia Polka, o której śmierci informowaliśmy dzisiejszym porankiem, do szpitala trafiła w stanie ciężkim. Niestety, mimo nieprzerwanej walki medyków, jej życia nie udało się uratować. Sporo wątpliwości budziły przyczyny zgony, które na początku pozostawały tajemnicą. Opinia publiczna spekulowała, że do śmierci mogło doprowadzić zarażenie Covid-19, choć w komunikacie Ministerstwo podkreśliło, że nie było dowodów, by teoria rzeczywiście była prawdziwa. Teraz wszystko już wiadomo. 

Polka z Poznania zmarła nagle. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości 

Przypominamy, że niedzielnym rankiem, podczas aktualizowania przez Ministerstwo Zdrowia informacji odnośnie liczby zakażeń koronawirusem poinformowano i śmierci młodej kobiety - 37-letniej mieszkanki Poznania. Przyznano, że do szpitala trafiła w stanie ciężkim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejacymi chorobami. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci - informowało wówczas Ministerstwo Zdrowia we wpisie na Twitterze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało najgorsze wiadomości z samego rana. Kolejna młoda kobieta nie żyje

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

Dopiero teraz wiadomo, co tak naprawdę przyczyniło się do śmierci 37-latki. Opinia lekarzy nie pozostawia już żadnych złudzeń, bowiem przyznali oni, że kobieta zmarła z powodu zarażenia koronawirusem i jak dodano, pojawiły się u niej choroby wywołane zakażeniem. Opinia publiczna przeżyła szok, jednak nie w sposób sobie wyobrazić, co w tej chwili czują bliscy zmarłej. 

- Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie #koronawirus i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia. Pacjentka była w stanie ciężkim i miała inne współistniejące schorzenia. Tym samym liczba osób zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem wzrosła do 6 - podano we wpisie Ministerstwa Zdrowia na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Wiadomo, jak będzie wyglądało wielkanocne świecenie pokarmów w Polsce. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Były smakiem dzieciństwa, a teraz wszyscy zapomnieli. Przepis na wafle z kajmakiem, inne desery wymiękają
  5. Lekarz obliczył, kiedy przypadnie szczyt zachorowań na koronawirusa. Najgorsze dopiero przed nami

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News