31-letnia Polka śmiertelnie postrzelona przez policjanta. Właśnie ujawniono, co wydarzyło się chwilę przed jej śmiercią, niewiarygodne

31-letnia Polka śmiertelnie postrzelona przez policjanta. Właśnie ujawniono, co wydarzyło się chwilę przed jej śmiercią, niewiarygodne Źródło: Pixabay.com arembowski

Polka została śmiertelnie postrzelona przez funkcjonariusza policji, trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii, do której doszło w czwartek 18 czerwca 2020 roku. 31-latka z raną postrzałową została przewieziona do szpitala, lekarzom nie udało się jednak uratować życia kobiety.

Polka została natychmiast przetransportowana do szpitala, jednak lekarze nie zdołali uratować jej życia. W czwartek w godzinach wieczornych na jednej z posesji w centralnej Polsce doszło do śmiertelnego postrzelenia 31-latki przez funkcjonariusza policji. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, właśnie ujawniono porażające szczegóły tragicznej interwencji.

Polka została śmiertelnie postrzelona przez policjanta

Około godziny 21:00 w czwartek mazowieccy policjanci dostali wezwanie do awantury domowej w jednej z kamienic w Żyrardowie. W mieszkaniu policjanci zastali zakrwawionego mężczyznę, a na podwórzu budynku zauważyli agresywną kobietę, która trzymała w rękach dwa noże.

- Po wejściu do mieszkania potwierdzono, że na podłodze leży zakrwawiony mężczyzna. Policjanci zaczęli udzielać mu pomocy, gdy usłyszeli krzyki dochodzące z podwórka. Na zewnątrz zobaczyli kobietę, która była agresywna - przekazała podinsp. Katarzyna Kucharska, rzeczniczka mazowieckiej policji.

Polka zmarła w szpitalu, wcześniej atakowała policjantów nożem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podjęto próbę zatrzymania agresywnej 31-latki, jednak kobieta nie reagowała na wezwania policjantów. Agresorka atakowała funkcjonariuszy, nie zważając na ich komendy. Policja użyła gazu łzawiącego i oddała ostrzegawczy strzał w powietrze, jednak jak podkreśliła podinsp. Kucharska, 31-latka wciąż zachowywała się "irracjonalnie i atakowała policjantów". Kolejny strzał oddano w jej stronę "w celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie funkcjonariuszy".

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Po ranieniu kobiety, funkcjonariusze natychmiast udzielili jej pomocy, którą kontynuowali wezwani na miejsce ratownicy medyczni. 31-latka z raną postrzałową została przewieziona do szpitala, jednak lekarze nie zdołali uratować jej życia. Do szpitala trafił również ranny mężczyzna, którego policjanci znaleźli w kamienicy. Trwa śledztwo w celu ustalenia okoliczności tragedii. Sprawę śmiertelnego postrzelenia 31-latki bada prokurator i policjanci m.in. z Biura Kontroli Komendy Głównej Policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Policja nie pozostawia złudzeń. Będą kary nawet do 30 tysięcy złotych za czynność, którą Polacy masowo robią codziennie
  4. Burze i ulewy zbierają koszmarne żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna, zalany szpital z chorymi na koronawirusa
  5. Ostrzeżenie GIS. Salmonella w popularnym produkcie, nie wolno go spożywać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: RMF 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News