Jest naprawdę ostro! Vega opublikował nowe fragmenty filmu o PiS, w roli głównej "Misiek"

Jest naprawdę ostro! Vega opublikował nowe fragmenty filmu o PiS, w roli głównej "Misiek" Źródło: Instagram/Patryk Vega

Film "Polityka" nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Mimo że do premiery obrazu Patryka Vegi pozostało kilka miesięcy, to najnowsze dzieło reżysera już wzbudza ogromne emocje. Sam Vega, korzystając z zainteresowania medialnego swoim projektem, postanowił pokazać ujęcia z planu. Takie ukazanie postaci Bartłomieja Misiewicza przechodzi wszelkie pojęcie.

"Polityka" będzie filmem wyjątkowo niewygodnym dla partii rządzącej. Obraz Patryka Vegi, mający pokazywać prawdziwe oblicze rządów Prawa i Sprawiedliwości nie stroni od kontrowersji, a największą z nich jest pokazanie rzekomego romansu homoseksualnego między Antonim Macierewiczem a jego podwładnym Bartłomiejem Misiewiczem. Tak karykaturalne ukazanie relacji szefa MON zostało opublikowane częściowo na social mediach Vegi. Takiej promocji żaden polski film nie miał od dawna.

"Polityka" już niebawem w kinach. Vega pokazuje ujęcia z planu

O tym, jak ważnym obrazem będzie "Polityka" zdaje sobie sprawę każdy obserwator polskiej sceny politycznej. Znany z lubowaniu się w sensacji Vega postanowił na swoich social mediach pokazać, jak właściwie będzie prezentować się film i jaką rolę odegra w nim fabularyzowana postać Bartłomieja Misiewicza, który przez samego reżysera jest bardzo zachwalany.

 

- Jest jednym z najzdolniejszych i jednocześnie najbardziej nieprzewidywalnych aktorów młodego pokolenia. Jego filmowa postać to bezczelny, arogancki młodzieniec, który cieszy się silnym poparciem swojego mocodawcy. Bez tych pleców jest jednak nikim i doskonale o tym wie. W prostacki sposób pomiata ludźmi, nie ma szacunku dla nikogo. Antek doskonale wczuł się w rolę takiego karierowicza – mówi Vega.

Wiadomo, że oprócz homoseksualnego romansu Misiewicza ma być ukazana lubość pracownika MON do narkotyków i seks skandali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiS boi się filmu

Nie da się ukryć, że film Vegi może być wielkim ciosem dla obozu Prawa i Sprawiedliwości. Nawet Jarosław Kaczyński, który do tej pory pozostawał obojętny, zabrał głos w sprawie obrazu, zaznaczając, że jest on wyrazem ataku na partię rządzącą.

- Mamy do czynienia z przygotowaniem do wielkiego hejtu (...) Tego rodzaju działań będzie bardzo wiele. Gdyby ktoś z państwa miał cierpliwość wysłuchiwać debat sejmowych i brać na poważnie to, co mówi opozycja, to sądziłby, że żyje w kraju, który jest w stanie kompletnego rozkładu, że sposób rządzenia dyktuje szaleństwo. I z tym będziemy musieli walczyć i to pewnie będzie główny sens całej tej kampanii - mówił o filmie Vegi szef PiS

fot.instagram.com

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Tuż przed wyborami PiS daje nowe "plus"! Skorzystają kobiety
  6. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News