Pijany polityk PiS-u wywołał awanturę w teatrze Żebrowskiego. "Wszyscy macie przesrane! Wiecie kim jestem?"

Pijany polityk PiS-u wywołał awanturę w teatrze Żebrowskiego. "Wszyscy macie przesrane! Wiecie kim jestem?" Źródło:

Michał Żebrowski podał, że polityk PiS wraz z kolegami wywołali awanturę w Teatrze 6. Piętro. Ferajna opuściła spektakl i udała się na spożywanie alkoholu, po czym chciała wrócić na salę wyzywając pracujące w teatrze młode kobiety. Autorem zamieszania był Zbigniew Boćko, radny PiS-u w Działdowie, który miał się wykłócać i grozić wpływami w partii.

Michał Żebrowski za namową dziennikarzy naTemat.pl ujawnił awanturę, która miała miejsce 18 marca podczas spektaklu "Polityka", który wyśmiewa chęć zawłaszczenia państwa przez polityków. Zbigniew Boćko miał przybyć do teatru wraz ze znajomymi. Według relacji aktora, na sali miał komentować spektakl i przeszkadzać innym widzom. Chciano go wyprosić, ale z własnej woli wyszedł z kolegami, by konsumować alkohol w teatralnym barku.

Według relacji obsługi, w barku panowie również zachowywali się nieelegancko, co zmusiło obsługę do kilkukrotnej interwencji. Po spożyciu alkoholu, mężczyźni ponownie chcieli udać się na salę, by kontynuować oglądanie spektaklu, ale Kierownik Widowni nie wydał zgody, ponieważ uznał, że będą przeszkadzać. Boćko miał wtedy wpaść w furię. Usiadł na fotelu, złapał pracownicę teatru za przedramię i przyciągnął ją do siebie. Obrażał kobiety sugerując, że powinny zlizywać nieczystości, które zauważył. Chodził po foyer i pokazywał gdzie są plamy grożąc przy tym, że napisze skargę.

Powoływał się również na wpływy w Prawie i Sprawiedliwości. Przekonywał, że pracowników spotkają liczne nieprzyjemności za nieodpowiednie traktowanie jego osoby. Ich relacje przedstawili dziennikarze naTemat.pl. Według nich, Boćko mówił:

"Wszyscy stracicie pracę" "Będziecie mieli przesrane" "Czy wy wiecie, kim ja jestem?" "Chyba nie wiecie, co będzie się działo, jak nie wpuścicie PiS-u na salę"

Póki co, radny Boćko nie komentuje sprawy. Został o niej poinformowany również Karol Karski, rzecznik dyscypliny partyjnej PiS, który jak pamiętamy również ma na koncie głośną przygodę alkoholową na Cyprze. Serwis naTemat.pl znany jest z bycia nieprzychylnym partii Jarosława Kaczyńskiego, dlatego mógł pominąć pewne fakty. Powołuje się jednak na dyrektora Teatru 6. Piętro Michała Żebrowskiego i relacje licznych pracowników.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: naTemat.pl.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News