Jak donoszą regionalne media z Jastrzębia-Zdroju, polityk Prawa i Sprawiedliwości, Norbert Małolepszy popełnił ubiegłej nocy samobójstwo. Polityk zostawił żonę i 8-letniego syna. 

34-letni Norbert Małolepszy był radnym miasta w Jastrzębiu-Zdroju od 2015 roku. Zostawił żonę i osierocił 8-letniego syna.

Polityk został znaleziony w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju w nocy z poniedziałku na wtorek. Jak wynika z ustaleń mediów i policji, Małolepszy powiesił się i na wstępnym etapie śledztwa wykluczono udział osób trzecich. Polityk nie zostawił jednak żadnego listu pożegnalnego więc jego motywy nie są aktualnie do końca znane. Śledczy zakładają, że impulsem do samobójstwa były „kłopoty rodzinne”.

 – Był dobrym ojcem i mężem, kochał swojego 8-letniego syna Tadeusza. Z przegranych wyborów w 2015 roku dawno się otrząsnął, to raczej nie była wina polityki. Problemów finansowych też nie miał, nic mi o tym nie wiadomo, bo pracował dużo i pieniądze miał – powiedziała matka polityka PiS w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

To już druga śmierć polityka obozu władzy w tym miesiącu. Na początku kwietnia w wieku 46 lat zmarł poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Górski, który od lat walczył z białaczką.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: dziennik zachodni

Zobacz również