KOLEJNY! Polityk PiS chciał "przyjemnie dotykać" nastolatki. "Jesteś PEDOFILEM"

KOLEJNY! Polityk PiS chciał "przyjemnie dotykać" nastolatki. "Jesteś PEDOFILEM" Źródło: FB/ Adrian Dzienisiewicz

Polityk PiS miał rozmawiać z nastolatką w dość dwuznaczny sposób. Po ujawnieniu materiału o Arturze Hippe, media masowo zaczęły informować o podobnych występkach. 

Polityk PiS z Będzina zasugerował nastolatce, że "lubi przyjemny dotyk". Treść wiadomości opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich I Ksenofobicznych na swoim profilu na Facebooku. Proponował jej też sponsoring. Okazuje się, że problemów z samorządowcami może być znacznie więcej niż przypuszczaliśmy.

Kandydat do samorządu Będzina prowokował nastolatkę do seksu. Czy polityk PiS poniesie karę?

Bulwersującą treść korespondencji opublikowano właśnie w mediach. Propozycje sponsoringu i dwuznaczne wiadomości - tak wyglądały rozmowy Adriana Dzienisiewicza, które przeprowadził z nastolatką. Poniżej fragment przeprowadzonej korespondencji z dziewczyną, która sugerowała, że ma 15 lat. - Chciałabyś finansowe wsparcie bez wiedzy rodziców? Odpisz szczerze - napisał Dzienisiewicz. - Nie - odpisała nastolatka. - Czemu? - A czemu miałabym to ukrywać przed rodzicami? - Bez rodziców stawka może wzrosnąć, a chyba lepiej mieć więcej? - w taki sposób samorządowiec prowokował nastolatkę. Później zaczął manipulować dziewczyną, sugerując, że może jej załatwić pracę w modelingu. Następnie poinformował, że zna kogoś, kto może zapewnić dziewczynie także tytuł miss nastolatek. Gdy dziewczyna chciała uciąć rozmowę, sugerując, że Dzienisiewicz przekracza granicę, on zaczął się dziwnie tłumaczyć. - Bo jesteś pedofilem i oszustem? - napisała nastolatka w odpowiedzi na propozycję spotkania. - Nie jestem pedofilem i oszustem. Ty masz 15 lat a ja nie proponowałem seksu tylko spotkanie dla spotkania - wykręcał się polityk PiS. - A przecież ja nie muszę mieć 15 lat. Mogłam tylko tak napisać. - Nie chcesz to ja nie zmuszam nikogo do niczego, możemy o sobie zapomnieć. Wymóg jest do 15 lat - odpisał mężczyzna. - Haha, strach obleciał. - A jak oszukałaś to też nie, bo ja nie wiedziałem wcześniej, że jest mniej. Masz 15 podane i 15 mówiłaś to jeżeli jest mniej to oszukałaś i ja wtedy nie odpowiadam za nie - odpisał mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sprawę zgłoszono odpowiednim służbom. Przebieg rozmowy natychmiast obiegł Internet, a kandydata na radnego z Będzina czekają konsekwencje swojego czynu.

Kim jest Adrian Dzienisiewicz?

Na swoim profilu na Facebooku polityk PiS napisał, że jest absolwentem europeistyki Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania. W zainteresowaniach mężczyzny widnieją dwa hasła: polityk, modelarz. W swoich postach odwołuje się do wartości programów rządowych, między innymi do 500 plus. W komentarzach przedstawia dość konserwatywną myśl. Dzieli się poglądami na temat emigrantów i historii Polski. Kandyduje do Rady Miasta Będzina z listy PiS. Jego profil w niczym nie przypomina wizerunku zwyrodnialca, który mógłby szantażować nastolatkę. Czy prowadził podwójne życie? FB/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych  Najlepsze newsy dnia:

  1. Artur Hippe ma kłopoty. Po naszej publikacji zajmują się nim służby
  2. Artur Hippe, szokujące fakty z przeszłości polityka chcącego seksu z 14-latką
  3. Cejrowski odleciał! Twierdzi, że winnymi pedofilii w Kościele nie są księża
Następny artykuł