nie żyje polityk
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 19 Listopada 2020

Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

Nie żyje jeden z polityków partii rządzącej, Piotr Papaja. Wiadomość o jego odejściu właśnie obiegła całą Polskę. Jak informowały lokalne media, miał on być zakażony koronawirusem.

Nie żyje polityk partii rządzącej - Piotr Papaja. Wiadomość o śmierci Radnego Rady Miasta w Piekarach Śląskich została przekazana przez magistrat. Lokalne media informowały, iż prawdopodobnie powodem jego odejścia było zakażenie koronawirusem.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Nie żyje polityk Piotr Papaja. Jak wynika z doniesień mediów, był zakażony koronawirusem

Piekarski radny piastował kadencję rozpoczynającą się w 2018 roku. Niestety, nie udało się mu dożyć jej końca, który miał nastąpić w 2023 roku. Urząd Miasta w Piekarach Śląskich w komunikacie na stronie internetowej przekazał, iż miał 73 lata.

- Dzisiaj rano dotarła do nas smutna informacja. Do wieczności odszedł radny Piotr Papaja. Urodzony 17 sierpnia 1947 roku w Pludrach - napisano w oświadczeniu.

Piotr Papaja ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, a następnie latami pracował jako nauczyciel muzyki. Bardzo zaangażował się w życie Piekar Śląskich

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Brał on również aktywny udział w pracach Komisji Budżetowo - Gospodarczej i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu. W radzie piekarskiej zasiadł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Wiadomość o śmierci śląskiego radnego została również przekazana przez Radio Piekary. Jak informowała rozgłośnia, ostatnie dni miał spędzić w szpitalu. Trafił tam z powodu zakażenia koronawirusem.

Zmarłego wspominał również w mediach społecznościowych Dariusz Iskanin, radny sejmiku śląskiego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia, niebezpieczeństwo jest ogromne. Dotyczy ponad 8 mln Polaków
  2. Minister Edukacji właśnie przekazał, wszystko stanie się już wkrótce. Uczniów i nauczycieli czekają wielkie zmiany
  3. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

- Był moim starszym kolegą w samorządzie, bardzo ceniłem sobie współpracę z nim. Odszedł od nas człowiek wrażliwy na los innych, uczynny, pełen wiary, po prostu dobry człowiek - pisał w mediach społecznościowych.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie i gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe. W związku z ograniczeniami oraz tym, że radny chorował na koronawirusa, zostaną one przeprowadzone w specjalnym rygorze.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Profesor Lew-Starowicz w żałobie. Przeżywa ogromną stratę
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. W kilka chwil zrobisz obłędne domowe rogaliki. Nie ma lepszego przepisu
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express, Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News