Polityk nie żyje
pixabay.com xaam-fotografiert
Irmina Jach - 1 Września 2020

Wszyscy do końca mieli nadzieję, że się odnajdzie. Niestety, natrafiono na ciało polityka

Polityk, który zaginął przed czterema miesiącami, został odnaleziony martwy. Niestety, głośna sprawa z zagranicy zakończyła się tragedią. Członkowie rodziny, przyjaciele i rodacy znanego działacza do końca mieli nadzieję, że smutna znajdzie szczęśliwy finał. Stało się inaczej. Natrafiono na jego ciało.

Polityk z Wielkiej Brytanii został odnaleziony po czterech miesiącach szeroko zakrojonych poszukiwań. Niestety, spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Rodzina do końca miała nadzieję, że ich krewny wróci do domu cały i zdrowy. Niestety, tak się nie stanie. Policja odnalazła jego ciało. To niejedyna tragiczna wiadomość, która obiegła media we wtorek.

pogrzeb niebywałe scenyNiebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Polityk, który zaginął w maju, został odnaleziony martwy

Richard Morris urodził się 1 listopada 1967 roku w miejscowości Droitwich Spa w hrabstwie Worcestershire. Polityk był bardzo zaangażowany w działania społeczne i charytatywne. Mężczyzna urodził się z dużym znamieniem po lewej stronie twarzy. Choć liczył na usunięcie go za pomocą lasera, operacja została wstrzymana. Po tym wydarzeniu został ambasadorem organizacji Changing Faces, która niesie pomoc ludziom, którzy borykają się z podobnymi problemami. Był niezwykle uzdolniony. Już jako student Uniwerytetu Aberystwyth uzyskał prestiżowe stypendium, które pozwoliło mu na roczną naukę w na Uniwersytecie Illinois w Stanach Zjednoczonych. W kolejnych latach pracował w firmie konsultingowej Touche Ross.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

córka Joanna Kurowska zdjęciaPorażające zdjęcia córki Joanny Kurowskiej w sieci. "Okropne, obrzydliwe, wstrętne"Czytaj dalej

Polityk był wielkim fanem sportu. Fascynowały go przede wszystkim biegi długodystansowe. Jego największym osiągnięciem w tej dziedzinie był ekstremalny wyścig na Mount Everest w 2019 roku. Na początku lat 90. rozpoczął pracę w brytyjskim Biurze Spraw Zagranicznych. Wkrótce później otrzymał posadę konsula generalnego w Sydney, a następnie ambasadora Nepalu. Do jego największych sukcesów należała nominacja na ambasadora Fidżi. Niestety, oszałamiającą karierę Richarda Morrisa przerwało nagłe zaginięcie. Polityk po raz ostatni był widziany rankiem 6 maja bieżącego roku, gdy odbywał swoją zwyczajową przebieżkę. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Przeszukano tereny obejmujące jego trasy, ale nie natrafiono na żaden ślad.

Dzisiaj grzeje:

1. Sytuacja jest fatalna. Polska właśnie zwołała sztab kryzysowy, trwa walka z czasem
2. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki
3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych

Polityk został odnaleziony po czterech miesiącach w lesie Alice Holt Forest, nieopodal jego domu w hrabstwie Hampshire, o czym poinformowały brytyjskie organy ścigania. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśni sekcja zwłok. Na obecnym etapie śledztwa nie ma żadnych przesłanek ku temu, by uważać, że zgon nastąpił w podejrzanych okolicznościach z udziałem osób trzecich. Richard Morris osierocił córkę i dwóch synów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Wszyscy do końca mieli nadzieję, że się odnajdzie. Niestety, natrafiono na ciało polityka
  3. Służby biją na alarm. Lek przeciwbólowy jest skażony, nie można go brać pod żadnym pozorem
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków lat 70. Ogromna strata
  5. TVN naprawdę pozwolił na emisję? Oburzające sceny w popularnym programie, zapowiada się skandal

Ślub - panna młoda7 godzin po ślubie panna młoda usłyszała wstrząsające słowa. Nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Źródło: Fakt/Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News