Polski polityk pilnie trafił do szpitala. Jest zakażony, opublikowano ważną prośbę

Polski polityk pilnie trafił do szpitala. Jest zakażony, opublikowano ważną prośbę Źródło: Jan Bielecki East News

Polityk jednej z kluczowych partii politycznych trafił do szpitala. Media obiegła pilna informacja dotycząca jego stanu zdrowia. Mężczyzna jest zakażony koronawirusem. To kolejny pracownik sejmu, który w ostatnich tygodniach poinformował opinię publiczną o swoich dolegliwościach zdrowotnych. W internecie pojawiła się bardzo ważna prośba.

Polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jan Filip Libicki, jest chory na COVID-19, o czym samodzielnie poinformował za pomocą profilu w mediach społecznościowych

- Ważna wiadomość! Mam koronawirusa. Oczywiście podam tych których spotkałem w zeszłym tygodniu do Sanepidu. Gdybym o kimś zapomniał proszę, by sam zrobił test - napisał na Twitterze senator Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jan Filip Libicki.

Polityk PSL jest zarażony koronawirusem

W komentarzach pod postem przyznał, że zauważył u siebie dwa podstawowe objawy - wysoką gorączkę oraz uporczywy kaszel. Mężczyzna nie wie, jak doszło do zakażenia. Początkowo był przekonany, że jest chory na grypę. W przekonaniu tym utwierdzały go okoliczności, do których doszło kilka dni wcześniej.

- Pojechałem w poniedziałek do Senatu i jak w czwartek wracałem do domu, to było bardzo gorąco. Przez całą drogę z Warszawy do Poznania włączyliśmy klimatyzację maksymalną. Po przyjeździe czułem się przeziębiony. Brałem różne leki, a temperatura nie chciała spać. Wtedy stwierdziłem, że może warto się zbadać. I w sobotę o 10 pobrano mi próbki. O 17:00 zadzwonił do mnie doktor ze szpitala i zaprosił mnie na 14 dni - relacjonował Jan Filip Libicki w rozmowie z dziennikarzem TVN24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Polityk po raz ostatni był widziany publicznie podczas uroczystości związanych z obchodami 125-lecia ruchu ludowego. Jan Filip Libicki, w towarzystwie wicemarszałka Senatu, złożył wówczas kwiaty pod pomnikiem byłego przywódcy Polskiego Stronnictwa Ludowego, Wincentego Witosa. W trakcie tego wydarzenia mężczyzna zakrywał nos i usta za pomocą maseczki ochronnej. Jakiś czas wcześniej polityk uczestniczył w pożegnaniu dwóch długoletnich proboszczów: księdza Józefa Kamzola z Obornik i księdza Andrzeja Grabińskiego z Nowego Tomyśla.

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
3. Dramat Jerzego Stuhra trwa nadal. Żona aktora wyznała prawdę o jego stanie zdrowia

Na profilu w mediach społecznościowych senatora Polskiego Stronnictwa Ludowego pojawiły się liczne wyrazy współczucia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. W drugiej połowie marca zakażenie niebezpiecznym patogenem wykryto u innego polityka tego zgrupowania, Adama Jarubasa. W tamtym przypadku również konieczna była hospitalizacja. Na szczęście, polityk szybko doszedł do pełni sił i obecnie aktywnie uczestniczy w lokalnych wydarzeniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami
  2. Justyna Żyła szokuje swoim zachowaniem. Śledzi nową partnerkę Piotra Żyły i uderza w byłego męża
  3. Niewiarygodne, jak nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z "Kiepskich". Nie przypomina dawnego siebie
  4. Halina Młynkova w końcu ujawniła prawdę o swoim synu. Łzy same lecą z oczu
  5. Jesteś teraz lub wybierasz się na wesele? Fatalna informacja, możesz spodziewać się kłopotów
  6. Przypadkiem znaleźli dryfującą łódź. Zajrzeli do środka i zamarli, natychmiast wyciągnęli telefony
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Kupiła pierogi w sklepie. W farszu dokonała niebywale niebezpiecznego odkrycia, nikt nie chciałby spotkać się z czymś podobnym
  9. Właśnie dziś się zaczęło. Cała Polska już odczuwa skutki, co będzie dalej?

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News